Opiekunka osób starszych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Firma Pflege mit Herzen oferuje pracę dla opiekun ów na podstawie umowy zlecenie. Praca dla pani od 25.03 na 2 miesiące w Tremmersdorf – wymagana dobra znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy
Seniorka w wieku: 88 lat (07.08.1929) Waga: 58 kg Wzrost: 156 cm
Podopieczna ma I stopień niepełnosprawności (Pflegestufe 1), choruje na nadciśnienie i cukrzycę. Porusza się samodzielnie przy pomocy balkonika. Sama wstaje. Samodzielnie korzysta z toalety ( nosi wkładki). Jest w dobrej kondycji psychicznej, nie stosuje żadnej diety. Noce przesypie na ogół spokojnie. Do dyspozycji jest rollator, wózek inwalidzki oraz winda na schodach.
Seniorka lubi czytać i rozmawiać. Obecnie korzysta z gimnastyki leczniczej.
OBOWIĄZKI:
opiekunka pomaga i wspiera w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych (ubieranie, higiena osobista, kąpiele), nadzoruje podopieczną w codziennych sytuacjach i spędza czas wolny, spaceruje ( rollator, wózek inwalidzki). Prowadzi dom: przygotowuje posiłki, prowadzi gospodarstwo domowe (sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy, gotowanie i podawanie posiłków). Towarzyszy podopiecznej w wizytach u lekarza.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka w domu na wsi - 140 m2. Podopieczna ma kota. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, TV, radio. Internet może być założony. Do dyspozycji jest samochód - wymagane prawo jazdy. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.
Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu 886 421 341 lub aneta.napora@pmh.info.pl
Aplikuj na stanowisko:
Opiekunka osób starszych
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości