Podobne oferty pracy

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Firma Pflege mit Herzen 24 zatrudni opiekunki osób starszych w Niemczech. Zlecenie dla pani z dobrą znajomością języka niemieckiego w Billerbeck STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Wiek: 77lat Wzrost: 160..

29 dni temu z Nuzle

opiekunka osób starszych

pokaż opis

Firma Pflege mit Herzen 24 zatrudni opiekunki osób starszych w Niemczech. Zlecenie dla pani z podstawową znajomością języka niemieckiego w Bergkamen STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Wiek: 86 lat Wzrost:..

33 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Poszukujemy opiekunki do osoby starszej z zamieszkaniem w Białymstoku. Opieka nad kobietą w wieku 84 lata, chodząca z demencją. Zakres obowiązków: pomoc w codziennych czynnościach, kąpanie,gotowanie,dotrzymywanie..

44 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych/ Niemcy/Atrakcyjne...

pokaż opis

Happy Seniors24 zaprasza do współpracy osoby znające język niemiecki w stopniu co najmniej podstawowym i posiadające doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (np. członkami rodziny). Dysponujemy..

48 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Firma Pflege mit Herzen oferuje pracę dla opiekunów na podstawie umowy zlecenie. Praca w Oer – Erkenschwick – wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego 85-letnia seniorka, mierząca..

76 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Poszukujemy opiekunki osoby starszej z zamieszkaniem w Białymstoku. Opieka nad kobietą w wieku 88 lat z demencją. Praca w systemie zmianowym co 2 tygodnie. Zakres obowiązków: pomoc w codziennych..

78 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Poszukujemy opiekunki do osoby starszej z zamieszkaniem w Białymstoku. Praca w systemie zmianowym co 2 tygodnie. Opieka nad kobietą w wieku 88 na wózku. Rodzina oferuje oddzielny pokój oraz pełne..

99 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Od zaraz zatrudnię opiekunki i opiekunów osób starszych z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi min. 1 rok;Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego;- min. 1 rok doświadczenia..

100 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości