zaloguj|załóż konto
Dodaj za darmo ofertę ›
Stanowisko, słowo kluczowe lub nazwa firmy
Miejscowość, województwo
Adiutor
tel: 566-551-010
  • Kategoria: Pomoc domowa i opieka
  • Stanowisko: Opiekunka osób starszych
  • Lokalizacja: Łódź
  • Forma zatrudnienia:Umowa zlecenie
  • Rodzaj pracy:Sezonowa
  • Data publikacji oferty:2017-05-30

Opiekunka osób starszych - super oferta!

Miejsce pracy: Łódź
Region: Łódzkie

Miejsce pracy: Landshut 84032

Opis podopiecznego:

89-letnia pani Anna

Cierpi na problemy z poruszaniem, często leży, porusza się na wózku inwalidzkim lub przy balkoniku, nie ma konieczności dźwigania - przy łóżku jest "Badelift", pani waży 58kg.

Kilka razy w tygodniu podopieczną odwiedza córka, która przywozi większe zakupy.

 Zakres obowiązków:

- pomoc w życiu codziennym oraz higienie, gotowanie, podawanie posiłków, sprzątanie, zakupy.

 Opiekunce/Opiekunowi zapewniamy:

- osobny pokój

- dostęp do Internetu

Wynagrodzenie:

Od 1000Euro na rękę

WYMAGANIA:

- podstawowa znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą

- gotowość wyjazdu na około 2 miesiące

- mile widziane osoby niepalące, z prawem jazdy

Zapytaj o nasze bezpłatne kursy języka niemieckiego!

 NASZA OFERTA:

 - legalna, bezpieczna praca (A1)

- wysokie zarobki w Euro

- opieka koordynatora

- elastyczne terminy wyjazdów

- składki ZUS opłacane także w czasie pobytu w Polsce

- premie za polecenie opiekunki

- możliwość awansu - lepszych wynagrodzeń

- bezpłatne zakwaterowanie, dojazd i wyżywienie

- bezpłatne kursy językowe

- szkolenie dla opiekunek

 Jeśli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy skontaktuj się z nami!

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 Tel. 56 655 10 10/11.

lub WYŚLIJ SMS POD NR +48 536 080 880 lub +48 510 730 084 - ODDZWONIMY DO CIEBIE

Codziennie otrzymujemy od kilku do kilkunastu ofert pracy dla opiekunek – z różną znajomością języka niemieckiego – skontaktuj się z nami – na pewno wybierzemy pracę odpowiednią dla Ciebie! Firma ADIUTOR już od 2006 r. prężnie działa w branży opieki. Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych, z wysokim wynagrodzeniem oraz z pełnym pakietem ubezpieczeń społecznych. Zależy nam na długotrwałej współpracy z opiekunkami, dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki pracy. Każdego roku delegujemy do pracy w Niemczech kilkaset osób. Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354. www.pomocwdomu.pl