Opiekunka osób starszych od 19 lutego

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Maulburg, okolice Fryburga (Bawaria-Wirtembergia), Niemcy .
Podopieczna ma 77 lat, 160 cm wzrostu i waży 60 kg.
Ma II grupę inwalidzką, cierpi na demencję i astmę. Z powodu inkontynencji nosi pampersy. Podopieczna ma problemy z poruszaniem się, potrzebuje wsparcia opiekunki bądź porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Cierpi na paranoidalną schizofrenię, bierze regularnie leki. Podopieczna stosuje dietę wegetariańską. W domu znajduje się winda schodowa. W nocy śpi spokojnie, zażywa przed snem leki uspakajające. Raz w tygodniu przychodzi terapeutka na gimnastykę.
Do obowiązków opiekunki należy: pomoc w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, pielęgnacji ciała i higienie intymnej, nadzorowanie podopiecznej w ciągu dnia oraz wyychodzenie z nią na spacer. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje i podaje posiłki, pierze, prasuje i prowadzi gospodarstwo domowe. Większe zakupy robi rodzina. 
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z synem, który jest czynny zawodowo. opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do internetu. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną. 
Poszkujemy pań z podstawową znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 19.02.2018 na dwa miesiące – 1100 EUR netto/m-c + 100 EUR
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl
Aplikuj na stanowisko:
Opiekunka osób starszych od 19 lutego
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości