Opiekunka osób starszych Neuss

Miejsce pracy: Ciechanowiec
Region: Podlaskie
Firma Pflege mit Herzen zatrudni panią w miejscowości Neuss od zaraz z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Wiek: 78 lat Wzrost: 160 cm Waga: 45 kg
Podopieczna stara się o 2 stopień niepełnosprawności – tzw. Pflegestufe 2. Jest osobą leżącą, po złamaniu szyjki kości udowej oraz prawego ramienia i osłabioną z racji wieku. Bywa zdezorientowana co do czasu, miejsca i czasu. Podopieczna cierpi na pełną inkontynencję – wkładki, pampersy . W razie potrzeby opiekunka pomaga podopiecznej w nocy.
Obowiązki:
Opiekunka pomaga w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych pacjenta, higienie osobistej i toalecie, w rozbieraniu i ubieraniu, zmienia pampersy – podopieczna potrzebuje w wymienionych czynnościach kompletnej pomocy. Opiekunka rozmawia z podopieczną, aktywuje ją poprzez np. oglądanie zdjęć, rozmowy, motywuje ją do życia. Opiekunka prowadzi dom: pierze, prasuje, przygotowuje i podaje posiłki, robi zakupy – lub listę potrzebnych rzeczy, do uzgodnienia na miejscu z rodziną.
2 razy w tygodniu podopieczna jedzie do dziennego domu opieki, w którym przebywa od 8 do 16. (opiekunka zawozi podopieczną wózkiem).
Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama mieszkaniu. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z łazienką ze standardowym wyposażeniem: łóżko, stół, szafa, radio, TV. Jest Internet do dyspozycji. Czas wolny – do uzgodnienia z rodziną na miejscu.
Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Aplikuj na stanowisko:
Opiekunka osób starszych Neuss
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości