Opiekunka osób starszych Hamburg

Miejsce pracy: Elbląg
Region: Warmińsko-mazurskie
Zatrudnimy na umowę zlecenie opiekunkę w miejscowości Hamburg – na 2 miesiące, wymagane prawo jazdy oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego (1200max)
Opieki wymaga 55-letni mężczyzna, mierzy 172cm wzrostu, waży 90kg.
Podopieczny jest sprawnym intelektualnie mężczyzną, nie ma problemu ze wzrokiem i ze słuchem. Porusza się samodzielnie przy asekuracji rolatora. Kontroluje częściowo czynności fizjologiczne, ale asekuracyjnie zakładany jest pampers. Nie stosuje żadnej diety, je samodzielnie, trzeba mu jedynie pomóc przy rozdrobnieniu pokarmu. Pflegedienst przychodzi i zajmuje się czynnościami pielęgnacyjno-higienicznymi. W trakcie pobytu OP na miejscu, wizyty Pflegediest będą kontynuowane. Jest osłabiony
Obowiązki:
Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, pielęgnacji ciała i higienie, nadzoruje podopiecznego w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopiecznym, towarzyszy mu podczas wizyt lekarskich.
Dodatkowe informacje:
Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu na obrzeżach Hamburga. W pobliżu sklepy. Opiekunka ma do dyspozycji standardowo wyposażony pokój. Do dyspozycji samochód. Jest internet.
Czas wolny do uzgodnienia na miejscu, przewidziany jeden dzień wolny w tygodniu.
Panie zainteresowane zapraszam do kontaktu.
Aplikuj na stanowisko:
Opiekunka osób starszych Hamburg
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości