Podobne oferty pracy

Opiekunka osób starszych w Niemczech - kurs...

pokaż opis

Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech! Praca na stałe lub na zastępstwo – od zaraz! Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla Opiekunów osób starszych w Niemczech. Oferujemy legalną i bezpieczną formę współpracy oraz pakiet świadcz

20 dni temu z lento.pl

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Agencja Pracy B&W poszukuję opiekunki/now osób starszych z prawem jazdy do Anglii.Wymagamy język angielski w stopniu komunikatywnym.Doświadczenie nie jest wymagane. Praca polega na jeżdżeniu..

30 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych w Anglii

pokaż opis

Praca na stałe lub na zastępstwo – od zaraz! Praca polega na towarzyszeniu osobie starszej i wpieraniu jej w czynnościach życia codziennego, takich jak pomoc w poruszaniu się, pielęgnacji, w przygotowywaniu i przyjmowaniu posiłków oraz w prowadzeniu

59 dni temu z lento.pl

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Firma Pflege mit Herzen oferuje pracę dla opiekunów na podstawie umowy zlecenie. Praca w Siegen – wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego Pan Hans ma 93 lata, 167 cm, 60 kg, Złożono..

74 dni temu z Nuzle

Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech

pokaż opis

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 57 biur rekrutacyjnych..

84 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości