Pflege Mit Herzen 24

tel: 886-421-341
 • Kategoria:

  Pomoc domowa i opieka
 • Stanowisko:

  Opiekunka
 • Lokalizacja:

  Gorzów Śląski
 • Forma zatrudnienia:

  Inna
 • Rodzaj pracy:

  Inna
 • Data publikacji:

  2017-10-09

Opiekunka do Pfullendorf

Miejsce pracy: Gorzów Śląski
Region: Opolskie
Zatrudnimy na umowę zlecenie opiekunkę w miejscowości Pfullendorf – na 2 miesiące, wymagana dobra znajomość języka niemieckiego
Pani Inge to seniorka po lekkim wylewie, która ma problemy z poruszaniem się. Obecnie porusza się głównie za pomocą wózka inwalidzkiego- przy transferze pomaga. Lewa strona ciała, zarówno ręka jak i noga są nieco słab-sze, seniorka wstaje z wózka poprzez podanie rąk. Z toalety korzysta samodzielnie. Noce przesypia, aczkolwiek może się zbudzić 1-2 razy to toalety, potrzebuje wtedy wsparcia opiekunki. Pomoc niezbędna jest zazwyczaj po 15 minut około godziny 22 i 5 rano. Codziennie rano odwiedza ją opieka medyczna, która pomaga przy porannej toalecie oraz przy ubieraniu. Pani Inge w ciągu dnia przebywa głównie w pokoju dziennym. Gdy potrzebuje pomocy- dzwoni po opiekunkę.
Do zadań opiekunki należy pomoc starszej Pani podczas czynności dnia codziennego oraz zajęcie się domem. Wszystkie obowiązki podzielone są pomiędzy opiekunkę , a drugą Panią- Gabrysię, która odwiedza seniorkę na pół dnia od poniedziałku do piątku i pracuje w charakterze pomocy domowej. Pomoc domowa zajmuje się zaku-pami , sprzątaniem, przygotowuje śniadania oraz obiady dla Pani Inge. Opiekunka otrzymuje tygodniowo pienią-dze na zakupy żywieniowe dla siebie.
Opiekunka ma czas wolny od poniedziałku do piątku do godziny 12.
Pani Inge mieszka samotnie w jednorodzinnym domku z basenem i ogrodem. Dla opiekunki do dyspozycji jest dół domu z dostępem do ogrodu. Seniorka ma uporządkowany plan dnia- o 7 rano je śniadanie, które opiekunka przygotowuje tylko w weekendy, godzina 12 to pora obiadu, o 18 zjada kolacje. Między 19 a 20 przygotowuje się do snu.
Aplikuj na stanowisko:
Opiekunka do Pfullendorf
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości