Podobne oferty pracy

Opiekunka do Pani, okolice Frankfurtu nad MenemNowe

pokaż opis

EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Frankfurtu nad Menem. Poszukujemy opiekunki do 75 letniej Pani..

Dzisiaj z Nuzle

Opiekunka do Pani, ok. Monachium- NiemcyNowe

pokaż opis

EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Monachium Poszukujemy opiekunki do 84 letniej Pani, która..

Dzisiaj z Nuzle

Opiekunka do Pani- ok. Monachium , Niemcy

pokaż opis

EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Monachium. Poszukujemy opiekunki do 88 letniej Pani, która mieszka..

23 dni temu z Nuzle

Opiekunka do Pani ok. Erfurt - Niemcy

pokaż opis

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy..

35 dni temu z Nuzle

Opiekunka do Pana, Niemcy- Bielefeld

pokaż opis

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy..

44 dni temu z Nuzle

Opiekunka do Pani,- Niemcy, okolice Karlsruhe

pokaż opis

EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Karlsruhe. Poszukujemy opiekunki do 85 letniej Pani, która..

45 dni temu z Nuzle

Opiekunka do Pana- Breuna, niedaleko Kassel

pokaż opis

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUN DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy..

45 dni temu z Nuzle

Opiekunka do Pani w ok. Ulm

pokaż opis

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ: Pani 82l 67kg 167cm, Pani ma cukrzycę insulinową. Porusza się samodzielnie z laską lub rollatorem. Potrzebuje..

95 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości