Opiekunka do Lauterstein poszukiwana

Miejsce pracy: Ełk
Region: Warmińsko-mazurskie
Firma Pflege mit Herzen zatrudni panią w miejscowości Lauterstein-Weißenstein z dobrą znajomością języka niemieckiego

Podopieczny:
Wiek: 93 (1924) Wzrost: 160 Waga: 58
Podopieczny ma III stopień niepełnosprawności. Porusza się samodzielnie. Cierpi na demencję, bywa zdezorientowany, ma nadciśnienie, zespół cieśnie nadgarstka, opuchliznę kończyn dolnych i niewydolność serca. Z toalety korzysta samodzielnie. Przesypia noce ale może się zdarzyć ze się przebudzi. Pflegedienst przychodzi 2 razy dziennie i rozdziela tabletki.
Podopieczna:
Wiek: 92 (1925) Wzrost: 156 Waga: 53
Podopieczna ma I stopień niepełnosprawności. Porusza się samodzielnie. Podopieczna jest po zawale, ma chorobę nowotworową II stadium (chłoniak), nietrzymanie moczu (pampersy), niedoczynność tarczycy. Sen podopiecznej bywa zaburzony. Podopieczna jest w dobrej kondycji psychicznej. Pflegedienst przychodzi 2 razy dziennie i rozdziela tabletki. W domu jest podnośnik wannowy i krzesełko toaletowe.
Obowiązki:
Podopieczni dotychczas mieszkali sami i nie potrzebowali pomocy. Z racji wieku rodzina chce żeby opiekunka pomagała podopiecznym w codziennych czynnościach i prowadziła gospodarstwo domowe.
Informacje dodatkowe:
Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym (6 pokoi). 20 minut pieszo od domu jest możliwość zrobienia zakupów. Na piętrze opiekunka ma do dyspozycji pokój dzienny, sypialnie, łazienkę. Na chwile obecną nie ma internetu.

zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Aplikuj na stanowisko:
Opiekunka do Lauterstein poszukiwana
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości