Opiekun seniora

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Ellwangen, ok. Stuttgartu, (Badenia-Wirtembergia), Niemcy .
Podopieczna ma 91 lat, 162 cm wzrostu i waży 53 kg.
Posiada 3 stopień niepełnosprawności (Pflegestufe Grad 3), cierpi na osteoporozę, nadciśnienie, przeszła zawał serca, ma zburzenia rytmu serca oraz zwyrodnienie stanu biodrowego. Seniorka sama wstaje, potrzebuje wsparcia podczas chodzenia, porusza się przy rollatorze lub na wózku inwalidzkim, samodzielnie korzysta z toalety. Jest w dobrej kondycji psychicznej. Nie stosuje żadnej diety. Do podopiecznej przychodzi opieka medyczna. Seniorka sporadycznie budzi się w nocy. W domu znajduje się: rollator, wózek inwalidzki, krzesło toaletowe, specjalistyczne łózko. Podopieczna obecnie korzysta z gimnastyki leczniczej.
Do obowiązków opiekunki należy: pomoc w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych (ubieranie, rozbieranie, kąpiel ) oraz nadzór nad podopieczną w codziennych sytuacjach. Dodatkowo prowadzi dom: (pranie, prasowanie, gotowanie i podawanie posiłków). opiekunka wychodzi z podopieczną na spacer, organizuje czas wolny i dotrzymuje towarzystwa. Hobby seniorki to czytanie gazet oraz ogród.
Podopieczna mieszka sama w domu w małej miejscowości. Możliwość zrobienia zakupów 20 min drogi od domu. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.
Poszukujemy pań z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 28.02.18 na 5 tygodni – 1250 EUR netto/m-c
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl

Aplikuj na stanowisko:
Opiekun seniora
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości