Opieka w Monachium

Miejsce pracy: Chojnice
Region: Pomorskie
Firma Pflege mit Herzen zatrudni panią w miejscowości Monachium z podstawową znajomością języka niemieckiego
Pani Utta ma 77 lat, i 170 cm wzrostu. Posiada II stopień niepełnosprawności, od 1953 roku jest sparaliżowana. Porusza się za pomocą elektrycznego wózka inwalidzkiego, posiada również do pomocy elektryczne łóżko oraz krzesło pod prysznicem. Raz w tygodniu odwiedza ją opieka medyczna, aby pomóc w kąpieli. Noce z reguły przesypia spokojnie, sporadycznie może się przebudzić. Niezbędna jest pomoc przy przebieraniu oraz pielęgnacji ciała.
Pan Herbert ma 77 lat i około 190 cm wzrostu. Posiada I stopień niepełności, jest od dziecka sparaliżowany. Choruje na cukrzycę, zgorzel cukrzycową oraz nadciśnienie. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, do pomocy posiada również łóżko elektryczne oraz w aucie elektrycznie podnoszone siedzenie. Dla bezpieczeństwa na noc trzeba mu założyć pampersa. Noce przesypia spokojnie
Do zadań opiekunki należy przede wszystkim zajęcie się domem: gotowanie dla małżeństwa, robienie zakupów, pranie, prasowanie.
Starsze, miłe małżeństwo mieszka w domku z ogrodem. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój ze stałym dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Aplikuj na stanowisko:
Opieka w Monachium
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości