Opieka seniorów w Bad Neuenahr-Ahrweiler

Miejsce pracy: Gorzów Śląski
Region: Opolskie
Firma Pflege mit Herzen zatrudni panią w miejscowości Bad Neuenahr-Ahrweiler od 3.01 z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 87 lat Wzrost: 165 cm Waga: 63 kg
Podopieczna ze względu na swój wiek problemy z poruszaniem się (potrzebuje wsparcia drugiej osoby). Potrzebuje pomocy przy toalecie. Podopieczna ma problemy z sercem , żołądkiem. Podopieczna wyniku wcześniejszego upadku ma wstawiony sztuczny mięsień ramienny.
W razie obudzenia się w nocy podopiecznej należy wstać do niej .
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, wstawaniu, pielęgnacji ciała i higienie intymnej, higienie ciała, toalecie, kąpielach/prysznicach, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, pierze, prasuje, robi zakupy i prowadzi gospodarstwo domowe. Chodzi z podopieczną na spacery. W razie konieczności wstaje do podopiecznej w nocy. Idzie z podopieczną do lekarza.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka sama w domku o powierzchni 120 m2 z ogrodem. W domu podopiecznej jest auto. Najbliższy sklep jest oddalony o 10 min drogi pieszo. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem , wyście na balkon. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną. Podopieczna lubi czytać , słuchać muzyki , oglądać telewizję.

Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Aplikuj na stanowisko:
Opieka seniorów w Bad Neuenahr-Ahrweiler
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości