Opieka seniorki nad jeziorem Bodeńskim

Miejsce pracy: Cieszanów
Region: Podkarpackie
Firma Pflege mit Herzen zatrudni panią w miejscowości Pfullendorf z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Podopieczna jest po wylewie, na dzień dzisiejszy porusza się na wózku inwalidzkim. Seniorka przebywa głównie w pokoju dziennym. Gdy potrzebuje pomocy dzwoni po opiekunkę. Pflegedienst – opieka medyczna przychodzi rano i wieczorem przeprowadzać czynności higieniczne. Podopieczna ma słabszą lewą rękę i lewą nogę, potrzebuje pomocy podczas transferu. Seniorka na dzień dzisiejszy przesypia noce.
Do pomocy: zwykły wózek inwalidzki i wózek elektryczny (z joystickiem).
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga podopiecznej w codziennych czynnościach, przygotowuje śniadania i kolacje, prowadzi dom: pranie, prasowanie, sprzątanie. Do podopiecznej przychodzi też osoba do sprzątania (w poniedziałki, środy i piątki), która sprząta w części domu, w której przebywa podopieczna. Opiekunka organizuje zakupy dla podopiecznej po uzgodnieniu z nią. W większych zakupach pomaga rodzina.


DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka w domu z ogrodem i basenem. Opiekunka ma do dyspozycji dół domu z dostępem do ogrodu. Jeśli podopieczna czegoś potrzebuje w ciągu dnia, to dzwoni. Seniorka ma zamawiane obiady, opiekunka przygotowuje obiady tylko dla siebie – otrzymuje na to pieniądze od syna podopiecznej.
Opiekunka otrzymuje tygodniowo pieniądze na zakupy żywieniowe dla siebie.
Podopieczna ma uporządkowany plan dnia: o 7 rano je śniadanie; o 12.00 je obiad. O godzinie 18.00 podopieczna je kolacje i miedzy 19-20.00 przygotowuje się podopieczną do snu.

Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.

Aplikuj na stanowisko:
Opieka seniorki nad jeziorem Bodeńskim
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości