Opieka seniora w Niemczech

Miejsce pracy: Wisła
Region: Śląskie
Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z komunikatywną znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Leverkusen.
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 81 lat Wzrost: 165 cm Waga: 55 kg
Podopieczna z V grupą niepełnosprawności, cierpi na zaawansowaną demencję, kontakt jest ograniczony, mało rozumie ale reaguje, cierpi też na dezorientację czasowo-przestrzenną, zaawansowanego Parkinsona, należy pomagać wstać z łóżka, jest osłabiona i poruszanie się jest ograniczone. Korzysta z pieluchomajtek, porusza się na wózku inwalidzkim. Noce przesypia spokojnie.
Obowiązki:
Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, pielęgnacji ciała i higienie, przyjmowaniu posiłków, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Dodatkowo prowadzi gospodarstwo domowe. Zakupy robi mąż podopiecznej. W domu znajduje się łózko pielęgnacyjne, materac przeciwodleżynowy, krzesełko toaletowe, lift wannowy, platformę na schodach.
Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Dzień zaczyna o 6.30, idzie spać o 19. Chętnie je zupy. Dla opiekunki przewidziano pokój z Internetem i TV, możliwość korzystania z roweru. Czas wolny – 1 cały dzień wolny, 2x popołudnia wolne, pozostałe dni 2h do ustalenia z rodziną…
Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.

Aplikuj na stanowisko:
Opieka seniora w Niemczech
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości