opieka osób starszych w Weil am Rhein

Miejsce pracy: Brzeszcze
Region: Małopolskie
Firma Pflege mit Herzen zatrudni panią w miejscowości Weil am Rhein z komunikatywną znajomością języka niemieckiego
Podopieczny:
Wiek: 89 lata (r.1928) Wzrost: 165 Waga: 70
Posiada II grupę inwalidzką. Podopieczny cierpi na demencję, dezorientację czasowo-przestrzenną, cierpi na częściowe nietrzymanie moczu (pieluchy, kaczka), pogorszony wzrok, choroba serca. Porusza się przy wsparciu bądź za pomocą rollatora, pomaga podczas transferu, potrzebuje pomocy w toalecie. Podopieczny je lekkie potrawy, mogą być miksowane. Podopieczny ma specjalistyczne łóżko. Sporadycznie może się obudzić w nocy, wtedy opiekunka powinna być do dyspozycji.
Plan dnia:
Pozwolić podopiecznemu się wyspać. Przygotowanie śniadania (jajko na miękko), następnie higiena, podanie leków, ewentualnie spacer. W południe obiad. Pomoc przy podaniu posiłku. Popołudniu drzemka. Kawa z ciastem, gry planszowe ewentualnie ponowny spacer (30-45min). PRZERWA. Wieczorem kolacja, podanie leków. Wieczorem przygotowanie do spania, przy zaburzeniach snu należy wstać do podopiecznego i go uspokoić, można podać coś picia, korzystanie z kaczki. Kąpiel 2 razy w tygodniu.
Obowiązki:
Podopieczny potrzebuje wsparcia podczas czynności dnia codziennego. Zmiana pampersów. Opiekunka dodatkowo robi zakupy i prowadzi gospodarstwo domowe.
Informacje dodatkowe:
Podopieczny mieszka sam w domku jednorodzinnym w miejscowości Weil am Rhein. Do dyspozycji jest samochód. 10 minut pieszo od domu jest możliwość zrobienia zakupów. Dla opiekunki został przygotowany pokój ze standardowym wyposażeniem. W domu jest internet. Raz w tygodniu na 3 godziny przychodzi dodatkowa opieka (do towarzystwa).
Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Aplikuj na stanowisko:
opieka osób starszych w Weil am Rhein
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości