Podobne oferty pracy

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH NAWET 1700 EURO

pokaż opis

PFLEGEHELDEN jako jedna z największych niemieckich firm z branży opiekuńczej, we współpracy z polskimi Partnerami poszukujemy Opiekunek i Opiekunów gotowych do podjęcia pracy przy opiece na terenie..

4 dni temu z Nuzle

praca w roli Opiekuna- Niemcy

pokaż opis

OPIEKUNKA / OPIEKUN OSOBY STARSZEJ Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: Zapewnienie opieki i pomocy osobie starszej lub chorej w codziennych czynnościach takich jak pielęgnacja, prowadzenie domu:..

54 dni temu z Nuzle

Samodzielna i sympatyczna Seniorka szuka Opiekunki...

pokaż opis

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Miejsce pracy: Niemcy, Neckarsulm 74172, nr oferty:..

65 dni temu z Nuzle

Opieka osób starszych

pokaż opis

Firma Pflege mit Herzen zatrudni opiekunki osób starszych na umowę zlecenie. Zlecenie od 15.04.2018 na 2 miesiące Poszukiwana pani z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece..

75 dni temu z Nuzle

Opiekunka Osoby Starszej

pokaż opis

Firma Pflege mit Herzen oferuje pracę dla opiekunów na podstawie umowy zlecenie. Praca dla pani od 27.03 na 2 miesiące w Westenfeld – wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego 90 letni..

86 dni temu z Nuzle

Opiekunka osoby niesamodzielnej

pokaż opis

Firma Pflege mit Herzen oferuje pracę dla opiekunów na podstawie umowy zlecenie. Praca dla pani od 24.03 na 2 miesiące w Lauterstein – wymagana dobra znajomość języka niemieckiego STAN ZDROWIA..

89 dni temu z Nuzle

OPIEKUNKA Z PRAWEM JAZDY DO MOBILNEGO PANA W...

pokaż opis

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych na terenie..

93 dni temu z Nuzle

Opieka nad seniorem

pokaż opis

Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: Zapewnienie opieki i pomocy osobie starszej lub chorej w codziennych czynnościach takich jak pielęgnacja, prowadzenie domu: sprzątanie, gotowanie, prasowanie..

113 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości