Pflege Mit Herzen 24

tel: 886-421-341
 • Kategoria:

  Pomoc domowa i opieka
 • Lokalizacja:

  Szczekociny
 • Forma zatrudnienia:

  Umowa zlecenie
 • Rodzaj pracy:

  Tymczasowa
 • Data publikacji:

  2017-08-09

Opieka osób starszych - Sprockhovel

Miejsce pracy: Szczekociny
Region: Śląskie

Pflege mit Herzen zatrudni opiekunki osób starszych w Niemczech – miejscowość Sprockhövel

STAN ZDROWIA POOPIECZNEJ:

Wiek: 78 lat (21.07.1939) Wzrost: 152 cm Waga: 46 kg

Podopieczna choruje na raka (tumor), porusza się samodzielnie przy balkoniku, przy czym coraz więcej czasu spędza leżąc w łóżku. Jej stan psychiczny i samopoczucie są dobre – nie ma dezorientacji, może być apatyczna, co zdarza się jednak bardzo rzadko. Podopieczna stara się sama wykonywać transfer, zdarza się, że potrzebuje asekuracji. Podopieczna ma częściową inkontynencję – dla bezpieczeństwa ma wkładki. Podopieczna budzi się 2-3 razy w nocy, w razie konieczności opiekunka pomaga podopiecznej. Podopieczna przechodzi chemioterapię, – przez co straciła włosy. W związku z założonym Portem- wlewem żylnym – podopieczna potrzebuje pomocy przy ubieraniu.

Pani Doris jest osobą przyjazną, spokojną, lubi muzykę, naturę, książki.

Do pomocy przychodzi tzw. opieka medyczna - Pflegedienst.

Obowiązki:

Opiekunka pomaga w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych pacjentki, higienie osobistej, w rozbieraniu i ubieraniu, zmianie wkładek. Spędza czas z podopieczną motywując do aktywności. Opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe: pierze, prasuje, przygotowuje i podaje posiłki, robi zakupy – do uzgodnienia z rodziną. W razie konieczności opiekunka wstaje do podopiecznej w nocy.

Dodatkowe informacje:

Podopieczna mieszka w małym mieście w mieszkaniu usytuowanym w domu wielorodzinnym na drugim piętrze, krewni podopiecznej mieszkają w tym samym domu w innych mieszkaniach. Rodzina codziennie odwiedza podopieczną. Najbliższy sklep jest oddalony około 10 minut na piechotę. Dla opiekunki przeznaczono pokój ze standardowym wyposażeniem z łazienką. Internet będzie założony. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną. Samochód jest do dyspozycji, jakby opiekunka chciała korzystać.

 

 Poszukujemy pani z doświadczeniem w opiece i komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Wyjazd od zaraz na 2 miesiące. 

Aplikuj na stanowisko:
Opieka osób starszych - Sprockhovel
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości