Pflege Mit Herzen

tel: 886-421-341
 • Kategoria:

  Pomoc domowa i opieka
 • Lokalizacja:

  Augustów
 • Forma zatrudnienia:

  Umowa zlecenie
 • Rodzaj pracy:

  Tymczasowa
 • Data publikacji:

  2017-06-12

Opieka osób starszych Niemcy

Miejsce pracy: Augustów
Region: Podlaskie

Firma PMH zatrudni opiekunkę osób starszych w Herbrechtingen, z komunikatywną znajomością języka, 1150 Euro netto/msc + 100 Euro premii świątecznej od 15.03.2017 na 2 msc

 

STAN ZDROWIA POOPIECZNEJ:

Wiek: 88 lat Wzrost: 155cm Waga: 55kg

Podopieczna porusza się przy wsparciu drugiej osoby lub balkonika. Opiekunka pomaga przy wstawaniu oraz przy transferze łóżko-balkonik. Podopieczna ma do dyspozycji balkonik. Podopieczna choruje na Parkinsona. Ma dezorientację czasową, przestrzenną i co do osób. Podopieczna nosi wkładki, z toalety korzysta z pomocą. Podopieczna nie ma problemów z mową i słuchem, ma problemy ze wzrokiem. Nosi okulary. Na dzień dzisiejszy podopieczna nie potrzebuje pomocy w nocy. Podopieczna nie stosuje żadnej diety.

Na dzień dzisiejszy do podopiecznej przychodzi Pflegedienst 2 razy dziennie. Pomaga w ubieraniu i rozbieraniu się. Podaje lekarstwa.

Podopieczna ma do pomocy balkonik, łóżko specjalistyczne, krzesło- toaletę (Toilettenstuhl).

 

Obowiązki:

Opiekunka pomaga przy ubieraniu/ rozbieraniu, pielęgnacji ciała i higienie osobistej. Dodatkowo prowadzi dom: sprząta, pierze, prasuje, gotuje i podaje posiłki, robi zakupy. Chodzi z podopieczną na spacery. W razie konieczności idzie z podopieczną do lekarza.

 

Dodatkowe informacje:

Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym o powierzchni 70m2 w małym mieście. Najbliższy sklep jest oddalony o 10 minut drogi pieszo. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem: łóżko, stół, krzesło, radio, TV oraz łazienka.

 

Z relacji opiekunki babcia jest osobą bardzo samodzielną. W czasie przerw opiekunki, i zakupów bez problemu zostaje sama. Rodzina pomaga w większych zakupach większych. W domu jest Internet, można wykonywać połączenia do Polski na telefon stacjonarny. Opiekunka ma swoją łazienkę.

 

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu aneta.napora@pmh.info.pl lub tel: 886421341

 

Aplikuj na stanowisko:
Opieka osób starszych Niemcy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości