opieka od 15 kwietnia

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Marbach am Neckar, rejencja Stuttgart , Badenia-Wirtembergia, Niemcy .
Podopieczna ma 88 lat, 158 cm wzrostu i waży 60 kg. Choruje na początkową demencję, dwukrotnie miała złamane kręgi, jest osłabiona, cierpi na inkontynencję. Z toalety korzysta samodzielnie lub ze wsparciem przy przechodzeniu (do dyspozycji jest krzesełko-toaleta). Podopieczna porusza się przy balkoniku – obecnie bardzo powoli), potrzebuje pomocy podczas wstawania. Ma słabszy słuch. Lubi oglądać telewizję, lubi przyrodę. Budzi się ok. 3 godziny w nocy do toalety.
Do obowiązków opiekunki należy: pomoc podopiecznej w czynnościach dnia codziennego: przy myciu, kąpaniu, ubieraniu, rozbieraniu, pielęgnacji ciała, przy przejściu do toalety. W razie konieczności opiekunka wstaje w nocy. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, robi zakupy, sprząta i wykonuje inne prace domowe.
Podopieczna mieszka z mężem – niewymagającym opieki - w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki przygotowano 2 pokoje. Jest dostęp do Internetu. Sklepy oddalone ok. 1-1,5 km, na zakupy opiekunka jeździ z rodziną. Może korzystać z telefonu stacjonarnego. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu.
Poszukujemy pań z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 15 kwietnia na 2 miesiące – 1200-1300 EUR netto/m-c
Aplikuj na stanowisko:
opieka od 15 kwietnia
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości