opieka nad seniorką od połowy marca

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Bad Neuenahr-Ahrweiler, ok. Bonn , Nadrenia-Palatynat, Niemcy .
Podopieczna ma 87 lat, 165 cm wzrostu i waży 63 kg.
Ma problemy z poruszaniem się (potrzebuje wsparcia drugiej osoby). Podopieczna ma problemy z sercem, żołądkiem. W wyniku wcześniejszego upadku ma wstawiony sztuczny mięsień ramienny. W razie konieczności należy wstać do niej w nocy.
Do obowiązków opiekunki należy: pomoc w codziennych czynnościach - przy ubieraniu się, wstawaniu, pielęgnacji ciała i higienie ciała, toalecie, kąpielach/prysznicach, nadzór nad podopieczną w ciągu dnia. Dodatkowo opiekunka prowadzi dom: przygotowuje i podaje posiłki, pierze, prasuje, robi zakupy. Chodzi z podopieczną na spacery i towarzyszy jej w wizytach u lekarza. Podopieczna lubi czytać , słuchać muzyki, oglądać telewizję.
Podopieczna mieszka sama w domku o powierzchni 120 m2 z ogrodem. Do dyspozycji jest samochód. Najbliższy sklep jest oddalony 10 min. drogi od domu. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem, wyjściem na balkon i dostępem do internetu. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.
Poszukujemy pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem z opiece. Zlecenie od 14/15 marca na 2 miesiące – 1100 EUR netto/m-c +100EUR
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl
Aplikuj na stanowisko:
opieka nad seniorką od połowy marca
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości