opieka nad seniorką od 4 marca

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Dürnau, ok. Göppingen, rejencja Stuttgart , (Badenia-Wirtembergia), Niemcy .
Podopieczna ma 80 lat, 165 cm wzrostu i waży 74 kg.
Cierpi na lekką demencję, cukrzycę, nadciśnienie, nowotwór. Porusza się przy wsparciu, za pomocą rollatora. Bywa zdezorientowana, z toalety korzysta samodzielnie. Sporadycznie może się wybudzić w nocy. Nosi okulary.
Do obowiązków opiekunki należy: pomoc w codziennych czynnościach, prowadzenie gospodarstwa domowego, spędzanie czasu z podopieczną.
Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu o powierzchni 100 m2. Dla opiekunki został przygotowany pokój ze standardowym wyposażeniem. 10 minut drogi od domu jest możliwość zrobienia zakupów. W domu nie ma internetu.
Poszukujemy pań z komunikatywną lub podstawową znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 4.03.2018 r. na dwa miesiące – 1150 EUR netto/m-c +100EUR
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl

Aplikuj na stanowisko:
opieka nad seniorką od 4 marca
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości