Operator wózka - pracuj z nami!

Miejsce pracy: Bolesławiec
Region: Dolnośląskie
POSZUKUJEMY: operator wózka widłowego

LOKALIZACJA: ul. Ekonomiczna, Bolesłąwiec


Jeżeli posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz aktualne psychotesty (bądź gotowość do ich wyrobienia we własnym zakresie), jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym i poszukujesz zatrudnienia od zaraz – ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Do Twoich obowiązków na tym stanowisku należeć będzie głównie załadunek, transport i rozładunek towaru przy użyciu wózka widłowego, a także rozmieszczenie materiałów na magazynie.


Oferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową uprawniającą do urlopu wypoczynkowego oraz zwolnienia lekarskiego. Po okresie próbnym dajemy możliwość przedłużenia współpracy bezpośrednio w strukturach pracodawcy. Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia!

 Zaciekawiła Cię ta oferta - aplikuj!AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.Administratorem danych jest Asistnet Work Group z siedzibą w Wrocław 51-131, Żmigrodzka 244. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Aplikuj na stanowisko:
Operator wózka - pracuj z nami!
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości