Operator maszyn budowlanych - Praca w Niemczech

Miejsce pracy: Katowice
Region: Śląskie
KGM BERATUNGS GmbH

Poszukuje Operatorów Maszyn Budowlanych

Zadania:
Obsługa Maszyn Budowlanych

Wymagania:
- Wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie techniczne
- Uprawnienia na maszyny budowlane
- Doświadczenie jako operator maszyn budowlanych
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- Pracę w Niemieckich firmach budowlanych
- Niemiecką umowę o pracę według niemieckiego kodeksu pracy z pełnymi świadczeniami socjalnymi
- Wynagrodzenie od 2250 EUR brutto + dodatki za niedziele, święta, nocki, nadgodziny
- Zakwaterowanie i pomoc w organizacji całego pobytu.

Sposób aplikowania:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres
e-mail: info@kgm-bertung.de lub kontakt pod numerem :

Tel.:  49 (0) 341 - 39 29 46 21
Fax:  49 (0) 341 - 39 29 46 32

e-mail: info@kgm-bertung.de
homepage: www.kgm-beratung.de

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków