Operator dział produkcji piwa (praca sezonowa 6 miesięcy)

Miejsce pracy: Elbląg
Region: Warmińsko-mazurskie
Miejsce pracy: Browar w Elblągu

Prosimy o aplikowanie przez formularz:

Twoje zadania:
• Samodzielne prowadzenie procesu technologicznego zgodnie z zasadami BHP i standardami jakości
• Utrzymanie sprawności instalacji technologicznych poprzez bieżącą inspekcję i czyszczenie zgodnie z instrukcjami
• Utrzymanie jakości produktu i półproduktu podczas procesu technologicznego
• Analiza i upraszczanie procesów produkcyjnych pod kątem optymalizacji procesu
• Uczestnictwo w zespołach poprawy efektywności pracy

Czego poszukujemy:
• Wykształcenie średnie o profilu technicznym lub technologicznym
• Podstaw wiedzy, doświadczenia lub zainteresowań w zakresie urządzeń technicznych
• Znajomości podstaw pakietu MS Office i obsługi komputera
• Dobrej organizacji pracy, zaangażowania, sumienności, umiejętności pracy w zespole
• Gotowości do nauki i przestrzegania standardów produkcji FMCG, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa
• Mile widziane uprawnienia SEP gr I ( E I ) lub uprawnienia energetyczne gr II ( E II )
• Mile widziane doświadczenie pracy w dziale produkcji
• Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Co możemy Ci zaoferować:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – dla najlepszych pracowników istnieje możliwość kontynuacji współpracy a dla wszystkich pracowników referencje
• Wynagrodzenie podstawowe oraz premia miesięczna uzależniona od wyników pracy
• Dostęp do opieki medycznej (Pakiet medyczny w firmie Luxmed na preferencyjnych warunkach)
• Szkolenia z metodologii lean (TPM)
• Poznanie zasad funkcjonowanie Zintegrowanych Systemów Zarządzania ( ISO ) oraz japońskiej metodologii TPM
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków