OPERATOR CNC –3000-5000 zł/brutto+premie- umowa o pracę!

Miejsce pracy: Leszno
Region: Wielkopolskie
Dla naszego Klienta firmy działającej w branży technicznej poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko:
OPERATOR CNC –3000-5000 zł/brutto+ premie- umowa o pracę! Leszno/Głogów
Miejsce pracy: okolice Głogowa/Leszna – powiat wschowski
Opis stanowiska:
- Przygotowywanie maszyn CNC do produkcji
- Obsługa oraz samodzielne programowanie
- Kontrola jakości wykonanych elementów zgodnie z obowiązującymi standardami produkcyjnymi
Wymagania:

- Minimum rocznego doświadczenie na w/w stanowisku lub podobnym
- Znajomości rysunku technicznego oraz posługiwanie się narzędziami i przyrządami pomiarowymi.
- Analitycznego myślenia
- Znajomość programu CAD 2D będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:

- Umowę o pracę
- Pakiet szkoleń branżowych
- Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Wynagrodzenie: od 3000 do 5000 zł/brutto ( do negocjacji) + premie (200 - 700 zł/miesięcznie)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@findstaff.pl
z dopiskiem w tytule wiadomości "Operator maszyn CNC".

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków