Podobne oferty pracy

Kasjer/Sprzedawca - Słupsk

pokaż opis

Agencja Pracy Beetsma (nr rej 5169) poszukuje osób chętnych do pracy od zaraz w markecie w miejscowości Słupsk.PRACA OD ZARAZStanowisko: Kasjer/SprzedawcaObowiązki:- obsługa kasy fiskalnej (po odbyciu..

Wczoraj z Nuzle

Praca w markecie - Dział wędlin - Słupsk

pokaż opis

Agencja Pracy Beetsma (nr. 5169) poszukuje osób chętnych do pracy w markecie w Słupsku.Obowiązki:Wykładanie towarów i obsługa klientaPrace pomocniczeWymagania:Aktualna książeczka do celów sanitarno..

Wczoraj z Nuzle

Kasjer/Sprzedawca - Słupsk

pokaż opis

Agencja Pracy Beetsma (nr rej 5169) poszukuje osób chętnych do pracy w markecie w miejscowości Słupsk.Stanowisko: Kasjer/SprzedawcaObowiązki:- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa Klientów.Wymagania:-..

Wczoraj z Nuzle

Kasjer/Sprzedawca - Atrakcyjna stawka! - Słupsk

pokaż opis

Agencja Pracy Beetsma (nr rej 5169) poszukuje osób chętnych do pracy od zaraz w markecie w Słupsku.Stanowisko: Kasjer/SprzedawcaObowiązki:- obsługa kasy fiskalnej (po odbyciu szkolenia),- profesjonalna..

Wczoraj z Nuzle

Kasjer / Sprzedawca - Słupsk

pokaż opis

Agencja Pracy Beetsma (nr rej 5169) poszukuje osób chętnych do pracy w markecie na stanowisko kasjer/sprzedawcaw miejscowości Słupsk.Obowiązki:- obsługa kasy fiskalnej,- miła obsługa klienta..

Wczoraj z Nuzle

Kasjer/sprzedawca - Słupsk

pokaż opis

Agencja Pracy Beetsma (nr rej 5169) poszukuje osób chętnych do pracy w markecie w SłupskuStanowisko: Kasjer/SprzedawcaObowiązki:- obsługa kasy fiskalnej (po odbyciu szkolenia),- profesjonalna obsługa..

Wczoraj z Nuzle

Inżynier Sprzedaży

pokaż opis

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: INŻYNIER SPRZEDAŻY Miejsce pracy: Słupsk Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne –Mechanika i Budowa Masz

Wczoraj z jober.pl

Inżynier sprzedaży

1 dni temu z olx.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości