Podobne oferty pracy

Opiekun osób starszych na terenie gminy Jasień

Firma wyspecjalizowana w świadczeniu usług opieki domowej (nad osobami starszymi , chorymi , niepełnosprawnymi) w miejscu ich zamieszkania zatrudni opiekunów/opiekunki do pracy na terenie gminy Jasień. Obecnie są to podopieczni z Bronic oraz Jasienia

2024-03-07 12:26:52
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Medis24
21 dni temu z lento.pl

Opiekunka do osoby starszej - Żagań - Część etatu

Szczegóły: - Doświadczenie:: powyżej 5 lat - Osoba niepaląca - Praca z zamieszkaniem: Nie Obowiązki: - Podawanie leków, - Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja, - Drobne sprawunki Inne: - Zakupy, - Gotowanie Wymiar czasu pracy: Pełny etat Wymiar c

2024-03-02 05:10:01
do 30 zł
26 dni temu z OpiekaSeniora.pl

Opiekunka

Zakres obowiązków:Opieka nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i fizycznie. Pomoc przy czynnościach: mycie, karmienie, ubieranie. Organizowanie czasu wolnego. Pomoc przy organizacji uroczystości i imprez okolicznościowych. Współpraca z terapeu

2024-02-20 18:40:59
od 4700 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dom Pomocy Społecznej w Miłowicach
4,5
37 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Żarach