Podobne oferty pracy

Potrzebna pomoc domowa - Stalowa Wola - Dorywczo

Inne: - Koszenie trawy Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-04-20, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do: 2024-05-19

2024-04-21 06:50:01
do 30 zł
7 dni temu z pomocdomowa.pl

Kucharz / Kucharka

Twój zakres obowiązków, Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonym menu, Przygotowywanie składników oraz kontrola ich jakości, Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy, Zgłaszanie potrzebnych zakupów do przełożonych, Przestrzeganie..

2024-04-14 16:40:21
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
JAN Jan Adamczyk
14 dni temu z pracuj.pl

Huta Komorowska - opiekunka poszukiwana - Huta...

Dzieci pod opieką: 2; Szczegóły: - Doświadczenie:: brak - Posiada prawo jazdy Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-04-18, koniec: 2024-04-20 Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do: 2024-05

2024-04-12 06:45:01
do 30 zł
16 dni temu z niania.pl

Potrzebna osoba do pomocy domowej - Osobnica...

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu, - Sprzątanie biura Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-04-08, na czas nieokreśl

2024-04-09 06:50:01
do 30 zł
19 dni temu z pomocdomowa.pl

Poszukuję pomocy domowej - Łańcut - Dorywczo

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu Dodatkowe obowiązki: - Zakupy, - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-04-06, na czas nieokreślony Wynagr

2024-04-07 06:50:01
do 30 zł
21 dni temu z pomocdomowa.pl

Szukam oś. sprzątającej/ pomocy domowej - okolice...

Szukam osoby sprzątającej/pomocy domowej - do pracy w domu jednorodzinnym - okolice Łańcuta, godziny, wymiar pracy i stawka - do domówienia. preferuję pełny wymiar godzinowy. Proszę o wiadomość mailową

2024-03-18 01:11:30
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
41 dni temu z lento.pl

Poszukuję pomocy domowej - Olesno - Dorywczo

Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: Pełny etat Wymiar czasowy: Początek: 2024-01-15, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do: 2024-05-01

2024-01-16 06:50:01
do 30 zł
103 dni temu z pomocdomowa.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Pomoc domowa Dzikowiec