Obsługa maszyn (zarobki 3000 netto) + dojazd do pracy

Miejsce pracy: Wałbrzych
Region: Dolnośląskie

Agencja zatrudnienia Workprofi (17025) poszukuje obecnie operatorów maszyn przemysłu ceramicznego. Praca w zakładzie przemysłowym, zajmującym się produkcją artykułów budowlanych.

Miejsce pracy Środa Śląska.

Oferujemy transport z Wałbrzycha/Świebodzic/Strzegomia

Opis stanowiska:

- obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na stanowisku pracy,

- kontrolowanie zgodności parametrów z kartą technologiczną i instrukcjami kontrolnymi,

- kontrola jakości produktu,

- dbanie o czystość w miejscu pracy,

- utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym,

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na produkcji,

- gotowość i dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (stawka podstawowa godzinowa + liczne dodatki i premie),

- praca w systemie czterobrygadowym (4 dni pracujące, 1 dzień wolnego, po nockach 2 dni wolnego)

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące),

- stabilne i długoterminowe zatrudnienie.

Oferty pracy Workprofi

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA