Podobne oferty pracy

Rejestratorka medycznaNowe

pokaż opis

Gdański Urząd Pracy.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto 2100 - 2200 PLN Zakres obowiązków Kontakt z klientem, obsługa komputera

od 2 200 zł do 2 200 zł /mies.
Dzisiaj z Centralna baza ofert pracy

Przedstawiciel HandlowyNowe

Dzisiaj z pracuj.pl

Konsultant ds. sprzedaży znanych marekNowe

pokaż opis

Konsultant Telefoniczny/ SpecjalistaMiejsce pracy: GdańskOpis stanowiska:• budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z klientami;• prezentacja i aktywna sprzedaż produktów do obecnych klientów firmy..

Dzisiaj z Nuzle

Konsultant / Doradca klienta - znanych marekNowe

pokaż opis

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORKNr Licencji 10944Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:Konsultant Telefoniczny/ SpecjalistaMiejsce pracy: GdańskOpis stanowiska:•..

Dzisiaj z Nuzle

Specjalista ds. Sprzedaży Usług MedycznychNowe

pokaż opis

Będziesz odpowiedzialny za: realizację założonego planu sprzedaży, aktywne poszukiwanie, identyfikowanie i pozyskiwanie Klientów z obszaru MŚP, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji, przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla Klientów, bu

Dzisiaj z praca.pl

kasjer/ka Tesco Gdańsk Obrońców WybrzeżaNowe

pokaż opis

Presto Service jest ogólnopolską agencją wynajmu hostess, promotorów, pracowników tymczasowych i merchandisingu. Działamy na rynku od 2001 roku. Licencja nr 6165 Agencji Pracy Tymczasowej wydana..

Dzisiaj z Nuzle

Praca w biurze/Konsultant/GdańskNowe

pokaż opis

Poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego ds. sprzedaży Gwarantowana stała podstawa godzinowa oraz wysokie premie. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17..

Dzisiaj z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości