HR Sp. z.o.o.

 • Kategoria:

  Obsługa klienta
 • Lokalizacja:

  Zielona Góra
 • Forma zatrudnienia:

  Umowa o pracę
 • Rodzaj pracy:

  Stała
 • Data publikacji:

  2017-09-25

Obsługa Klienta tak by każdy był zadowolony

Miejsce pracy: Zielona Góra
Region: Lubuskie
Poszukujemy młodych osób do pracy w dziale obsługi klienta. Studenci mile widziani.
Praca od zaraz, dla osób komunikatywnych, otwartych oraz gotowych do uczenia się i zdobywania nowego doświadczenia zawodowego.
Jeżeli sądzisz że poprzednie zdania opisują Ciebie, to nie czekaj i prześlij nam swoje CV.
Najważniejsza u nas jest dobra atmosfera oraz współpraca. Nawet jeżeli nie masz doświadczenia, to my nauczymy Ciebie wszystkiego od podstaw.
Nie jesteśmy pracodawcą, który będzie oczekiwał od 23 latka, ukończonych 5 letnich studiów magisterskich, 3 letniego doświadczenia zawodowego oraz matury z 10 przedmiotów. ;)

A więc czego od Ciebie oczekujemy?
Przede wszystkim dyspozycyjności, otwartości, komunikatywności oraz gotowości do uczenia się i zdobywania nowych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego. Resztę otrzymasz od nas.

W takim razie jak wyglądałyby twoje obowiązki?
Twoim zadaniem była by obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych, budowanie długotrwałych relacji jak i podtrzymywanie ich z klientami oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Jak to robić? Oczywiście my Ciebie nauczymy, oferujemy również liczne szkolenia w których będziesz brał/a udział, by doskonalić swoje umiejętności.

W zamiar gwarantujemy Tobie…
Atrakcyjne wynagrodzenie, zaczynające się od 2000pln netto + premie i bonusy. Gwarantujemy również jasno określoną ścieżkę rozwoju osobistego, którą będziesz mógł/a podążać by się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenie zawodowe. Będziesz miał/a szanse wziąć udział w różnorodnych szkoleniach, na których zdobędziesz wiedzę, która przyda Ci się nawet w życiu prywatnym. I to wszystko w przyjaznej atmosferze, którą budują nasi pracownicy, którzy również Tobie pomogą, jeżeli napotkasz się na jakąś przeszkodę!
Aplikuj na stanowisko:
Obsługa Klienta tak by każdy był zadowolony
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości