Lockus sp. z o.o.

tel: 693-569-225
  • Kategoria:

    Dla studentów
  • Lokalizacja:

    Kraków
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa zlecenie
  • Rodzaj pracy:

    Dodatkowa
  • Data publikacji:

    2017-10-16

Obsługa infolinii - połącz pracę ze studiami dziennymi!

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Firma Lockus sp. z o.o. należąca do Grupy Kapitałowej Unima 2000, poszukuje ambitnych, chętnych do zdobywania doświadczenia i rozwijania umiejętności kandydatów na stanowisko:

Konsultant Ds. Obsługi Klienta Indywidualnego
Realizacja projektu na zlecenie telewizji NC+

Miejsce: Krowodrza Górka

Opis stanowiska:
• Obsługa połączeń przychodzących (infolinia NC+) zgodnie ze standardami firmy
• Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
• Udzielanie informacji dotyczących umów telewizyjnych w sprawie płatności, pakietów i promocji
• Pomoc techniczna
• Dosprzedaż dodatkowych opcji
• Budowanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki finansowe: 14-19zł/h + premie
• konkursy z nagrodami
• elastyczny grafik, wystarczy tylko 40 godzin miesięcznie. Świetna możliwość pogodzenia pracy ze studiami lub innymi zajęciami.
• możliwość pracy w weekendy
• wsparcie - doświadczonych kierowników, liderów i trenerów
• udział w szkoleniach - rozwijających umiejętności interpersonalne
• możliwość awansu w strukturach firmy - awansujemy tylko osoby z naszych struktur
• oferujemy kartę FitSport - dostęp do siłowni (między innymi Platinium i Park Wodny) na atrakcyjnych warunkach
• płatne szkolenie - w pełni przygotowujące do wykonywania powierzonych zadań, otrzymasz za nie 300zł
• świetną atmosferę w pracy - uśmiech i odpowiednie nastawienie do podstawa w tej branży

Oczekujemy:
• komunikatywności, umiejętności współpracy i zaangażowania
• umiejętności obsługi komputera
• pasji i dynamizmu w wykonywaniu zadań
• chęci poszerzania wiedzy w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży
• dyspozycyjności minimum 50 godzin w miesiącu

Formularz gumtree nie działa?

Swoje CV wyślij nam na skrzynkę email : praca@teleinvention.pl

Masz pytania? Nie bój się zadzwonić, przecież nie gryziemy :)
tel . 693 569 225
tel. 12 298 07 73

W aplikacji prosimy o podanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków