NOWY ROK - NOWA PRACA!

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
PMI Outsourcing sp. z o. o . świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac.

Nowy Rok - NOWA PRACA!

Stanowisko: KONTROLER JAKOŚCI
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Oczekiwania:
- znajomość rysunku technicznego oraz wykształcenie techniczne minimum zawodowe - warunki konieczne
- doświadczenie w pracy na produkcji

Oferowane:
- umowa o pracę
- I zmiana od poniedziałku do piątku
- stabilne zatrudnienie
- dodatki socjalne
- szkolenia wdrażające

Obowiązki:
- przeprowadzanie kontroli jakościowej w trakcie trwania procesu produkcyjnego i po jego zakończeniu zgodnie z dokumentacją

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez portal lub kontakt telefoniczny 604 745 666.
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków