Podobne oferty pracy

Racibórz, Pracownik sklepuNowe

pokaż opis

Market poszukuje pracownika ogólnego. Osoba będzie odpowedzialna za wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek na sklpei. Praca d zaraz w systemie zmianowym.Kontakt 505086496Prosimy..

Dzisiaj z Nuzle

Pracownik SklepuNowe

pokaż opis

Poszukiwane osoby do pracy w sklepie ogólnospożywczym na stanowisku Pracownika Ogólnego. Zakres obowiązków: - dokładanie towaru na półki - sprawdzanie poprawności cen na półkach - udzielanie..

Dzisiaj z Nuzle

Tychy, Pracownik sklepu

pokaż opis

Markt poszukuje pracownika ogólnego sklepu. Szukamy osób dyspozycyjnych i samodzielnych. Nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy. Konieczna aktualna książeczka sanepid.Kontakt 505086496Prosimy o..

Wczoraj z Nuzle

Pracownik Sklepu

pokaż opis

Do sklepu ogólnospożywczego poszukiwana osoba na stanowisko Pracownika Ogólnego Zakres obowiązków: - dokładanie towaru na półkach - sprawdzanie poprawności cen - w wyjątkowych sytuacjach obsługa..

Wczoraj z Nuzle

Pracownik Sklepu

pokaż opis

Poszukiwane chętne osoby do pracy w sklepie Zakres obowiązków: - dokładanie towaru - sprawdzanie poprawności cen na półkach - dbałość o ekspozycje towaru - w wyjątkowych sytuacjach obsługa..

1 dni temu z Nuzle

Nieporęt, Pracownik sklepu

pokaż opis

Market poszukuje osoby do obsługi sklepu. Praca od zaraz w systemie zmianowym. Konieczna aktualna książeczka sanepid.Kontakt 505086496Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam..

2 dni temu z Nuzle

Warszawa Ursynów: Pracownik sklepu z dywanami

pokaż opis

Agencja Pracy Beetsma (nr APT 5169) poszukuje osoby na stanowisko: Doradca Klienta W sklepie z dywanami na warszawski Ursynowie (okolice ul. Wiolinowej). Praca zmianowa 7-15, 13-21. Stawka 18.00 zł brutto Obowiązki: Obsługa Klientów, utrzymywanie por

3 dni temu z lento.pl

Pracownik Sklepu Internetowego

pokaż opis

Twoje zadania: * odpowiadasz za przygotowywanie i kompletowanie zamówień, * przygotowujesz zamówienia do wysyłki.Doceniamy cię, za to, że: * świetnie organizujesz swoją pracę * lubisz jak ciągle..

3 dni temu z hrlink.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości