Niepełnosprawni Warszawa

18 ofert pracy

Dozór, ochrona Bronisze Warszawa Zachodnia

Arma Sp. z o.opokaż opis

Firma Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni: Pracownika dozoru Warszawa - Bronisze Opis..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Przedstawiciel stacjonarny z orzeczeniem

Solid Grouppokaż opis

Oferta dla osób posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, chcących zachować aktywność na rynku pracy, bądź powrócić do pracy zawodowej. Oczekujemy komunikatywności, chęci do..

1 dni temu aplikuj przez Nuzle

Sprzątanie, z orzeczeniem - Warszawa

Poszukujemy Pań do utrzymania czystości, posiadających ORZECZENIE o niepełnosprawności. Teren: Warszawa; Wymagamy: -niekaralności, -aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności, -dokładności..

1 dni temu aplikuj przez Nuzle

Rejestrator medyczny z orzeczeniem

Probet Group S.Apokaż opis

STANOWISKO: Rejestratorka Medyczna / recpecjonistka z orzeczeniem o niepełnosprawności MIEJSCE PRACY: Warszawa Cegłowska ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - bieżącej obsługa recepcji - bezpośredni kontakt z..

1 dni temu aplikuj przez Nuzle

pracowni serwisu z orzeczeniem

Probet Group S.Apokaż opis

Opis oferty pracy: MIEJSCE PRACY: Raszyn ul.Falencka Pracowni serwisu ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -Przyjmowanie dostaw telefonów -rozpakowywanie otrzymanych przesyłek -sortowanie wyrobów po naprawie -pakowanie..

1 dni temu aplikuj przez Nuzle

Szlifierz wałów korbowych/szlifierza wałków

SOD-Janiszewskipokaż opis

Agencja Pracy TASMAN zaprasza do procesu rekrutacyjnego osoby na stanowisko: szlifierza wałów korbowych/szlifierza wałków oraz operatora wytaczarki/operator honownicy Oczekujemy: -Doświadczenia przy..

11 dni temu aplikuj przez Nuzle

Specjalista ds. sprzedaży z wiedzą techniczną!

SOD-Janiszewskipokaż opis

Firma SOD-Janiszewski s.c. poszukuje z całej Polski pracownika na stanowisko: specjalisty ds. sprzedaży z wiedzą techniczną z zakresu obróbki skrawaniem Zachęcamy do aplikowania osoby z niepełnosprawnością..

11 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik Biurowy

Solid Securitypokaż opis

Opis stanowiska: - Telefoniczna obsługa klienta, - Wprowadzanie danych do systemu, - Współpraca z różnymi działami firmy, - Sporządzanie raportów, - Prace administracyjno-biurowe zlecone przez..

13 dni temu aplikuj przez Nuzle

Referent w Dziale Controllingu

Solid Securitypokaż opis

Opis stanowiska: - Weryfikacja dokumentacji, - Wprowadzanie danych do systemu, - Współpraca z różnymi działami firmy, - Sporządzanie raportów, - Prace administracyjno-biurowe zlecone przez przełożonego..

32 dni temu aplikuj przez Nuzle

Referent w Dziale Audytu

Solid Securitypokaż opis

Opis stanowiska: Firma Solid Security wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Referent w Dziale Audytu. Zakres obowiązków: Kontakt z Urzędami..

32 dni temu aplikuj przez Nuzle

Osoba do prac związanych z wydawaniem posiłków

SOD-Janiszewskipokaż opis

Pracodawca otwarty na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością Tasman by SOD poszukuje dla swojego klienta osób do prac związanych z wydawaniem posiłków (praca na terenie Warszawy) Obowiązki:..

40 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca związana z dbaniem o czystość!

SOD-Janiszewskipokaż opis

Pracodawca otwarty na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością Tasman by SOD poszukuje dla swojego klienta osób do prac związanych z dbaniem o czystość (praca na terenie Warszawy) Obowiązki: Utrzymanie..

40 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik ochrony - Warszawa

Specjał Ochronapokaż opis

Agencja Ochrony Specjał wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:Miejsce pracy - WarszawaOpis..

55 dni temu aplikuj przez Nuzle

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Warszawa

Firma zajmująca się branżą ochrony osób i mienia w związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudni pracownika na stanowisko:Kwalifikowanych Pracowników OchronyMiejsce Pracy; Warszawa ul.BranickiegoOpis..

55 dni temu aplikuj przez Nuzle

Sprzątacz

TASMAN by SODpokaż opis

Obowiązki: Utrzymanie w doskonałej czystości i porządku pomieszczeń na terenie placówki Wymagania: Bardzo dobra organizacja pracy Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych Sumienność, dokładność..

97 dni temu aplikuj przez Nuzle

Mechanika maszyn poligraficznych

TASMAN by SODpokaż opis

Obowiązki: naprawa maszyn poligraficznych, konserwacja maszyn poligraficznych, Wymagania: doświadczenie w naprawie maszyn poligraficznych, chęć i zapał do pracy, odpowiedzialność, wywiązywanie..

97 dni temu aplikuj przez Nuzle

Marketing Internetowy

TASMAN by SODpokaż opis

Obowiązki m.in. : Tłumaczenie dokumentów i korespondencja w języku angielskim, kontakt z klientem; Wymagania: znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie m.in. B2, odpowiedzialność..

97 dni temu aplikuj przez Nuzle

Asystent biurowy/specjalista ds. sprzedaży

Firma kosmetyczna produkująca kosmetyki profesjonalne oraz organizująca kongresy, seminaria i szkolenia branżowe, poszukuje pracownika na stanowisko asystent biurowy/specjalista ds. sprzedaży w branży..

120 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości