Niepełnosprawni Warszawa

15 ofert pracy

Koordynator z orzeczeniemNowe

Probetpokaż opis

Koordynator w dziale wysyłki Opis oferty pracy: Praca Warszawa Janki ul Falenty Zakres zadań:Przyjmowanie dostaw telefonów -rozpakowywanie otrzymanych przesyłek -rejestrowanie przesyłek w bazie danych..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Zielonki Parcela dozór - ochrona - umowa o praceNowe

Arma Sp. z o.opokaż opis

Firma Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni: Pracownika dozoru - Zielonki Parcela Opis..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Pracownik ochrony - Warszawa

Specjał Ochronapokaż opis

Agencja Ochrony Specjał wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:Miejsce pracy - WarszawaOpis..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Warszawa

Firma zajmująca się branżą ochrony osób i mienia w związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudni pracownika na stanowisko:Kwalifikowanych Pracowników OchronyMiejsce Pracy; Warszawa ul.BranickiegoOpis..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Sprzątanie, z orzeczeniem - Warszawa

Poszukujemy Pań do utrzymania czystości, posiadających ORZECZENIE o niepełnosprawności. Teren: Warszawa; Wymagamy: -niekaralności, -aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności, -dokładności..

5 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik gospodarczy z orzeczeniem - Warszawa

Zatrudnimy Pracownika Gospodarczego na terenie Warszawy, posiadającego orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Zadania, m.in. : -koszenie trawy, -odśnieżanie, -bieżące prace naprawcze; Oferowane..

19 dni temu aplikuj przez Nuzle

Sprzątacz

TASMAN by SODpokaż opis

Obowiązki: Utrzymanie w doskonałej czystości i porządku pomieszczeń na terenie placówki Wymagania: Bardzo dobra organizacja pracy Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych Sumienność, dokładność..

28 dni temu aplikuj przez Nuzle

Asystenta protetyka słuchu

TASMAN by SODpokaż opis

Obowiązki: nawiązanie pierwszego kontaktu z klientami, witanie klientów, kierowanie ruchem w oddziale, opieka posprzedażowa, kontakt telefoniczny z klientami, zamawianie towaru do oddziałów, administracja..

28 dni temu aplikuj przez Nuzle

Mechanika maszyn poligraficznych

TASMAN by SODpokaż opis

Obowiązki: naprawa maszyn poligraficznych, konserwacja maszyn poligraficznych, Wymagania: doświadczenie w naprawie maszyn poligraficznych, chęć i zapał do pracy, odpowiedzialność, wywiązywanie..

28 dni temu aplikuj przez Nuzle

Marketing Internetowy

TASMAN by SODpokaż opis

Obowiązki m.in. : Tłumaczenie dokumentów i korespondencja w języku angielskim, kontakt z klientem; Wymagania: znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie m.in. B2, odpowiedzialność..

28 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik Gospodarczy

Firma DGP Clean Partner poszukuje osób chętnych do pracy w serwisie sprzątającym na terenie Warszawy, także tereny zewnętrzne. Mamy w swojej ofercie różne lokalizacje i godziny pracy. Mile widziane..

41 dni temu aplikuj przez Nuzle

Asystent biurowy/specjalista ds. sprzedaży

Firma kosmetyczna produkująca kosmetyki profesjonalne oraz organizująca kongresy, seminaria i szkolenia branżowe, poszukuje pracownika na stanowisko asystent biurowy/specjalista ds. sprzedaży w branży..

51 dni temu aplikuj przez Nuzle

POMOC DO KUCHNI W PLACÓWKACH OŚWIATY

Tasman by SODpokaż opis

Pracodawca otwarty na zatrudnienie osób z niepełnosprawnościąTasman by SOD poszukuje dla swojego klientaosób do prac związanych z wydawaniem posiłków(praca na terenie Warszawy)Obowiązki:· Kompleksowa..

115 dni temu aplikuj przez Nuzle

Warszawa - Sprzątczki z I lub II grupą

Grupa EVRESpokaż opis

Pilnie poszukujemy Pań do sprzątania Wymagania: - orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, - motywacja do pracy..

117 dni temu aplikuj przez Nuzle

Agent Ochrony/ cała Warszawa

Umbrella Holding Sp. z o. opokaż opis

Ogólnopolska Agencja Ochrony poszukuje pracownika ochrony na obiekty handlowe.Oferujemy Państwu 2000 złotych brutto na umowę o pracę,elastyczny grafik, miłą atmosferę.Praca jest w systemie stojąco-chodzącym..

125 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości