Niepełnosprawni Warszawa

27 ofert pracy
Oferta Wyróżniona

Asystent biurowy/specjalista ds. sprzedaży

Firma kosmetyczna produkująca kosmetyki profesjonalne oraz organizująca kongresy, seminaria i szkolenia branżowe, poszukuje pracownika na stanowisko asystent biurowy/specjalista ds. sprzedaży w branży..

Aplikuj przez Nuzle

Pracownik ochrony - WarszawaNowe

Specjał Ochronapokaż opis

Agencja Ochrony Specjał wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:Miejsce pracy - WarszawaOpis..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - WarszawaNowe

Firma zajmująca się branżą ochrony osób i mienia w związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudni pracownika na stanowisko:Kwalifikowanych Pracowników OchronyMiejsce Pracy; Warszawa ul.BranickiegoOpis..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Zielonki Parcela dozór - ochronaNowe

Arma Sp. z o.opokaż opis

Firma Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni: Pracownika dozoru - Zielonki Parcela Opis..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Pracownik dozoru WarszawaNowe

Rekrutacjapokaż opis

Firma posiadająca status Zakładu Pracy Chronionej zatrudni pracowników do dozoru inwestycji budowlanej zlokalizowanej w Warszawie dzielnica Ochota.Praca w systemie zmianowymMile widziane osoby z doświadczeniem..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Osoba sprzątająca / Pomoc kuchenna - WarszawaNowe

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (wpisana do rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15604) świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Pracownik serwisu drukarek z orzeczeniemNowe

Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Pracownik serwisu drukarek. Miejsce pracy: Warszawa Wymagania: • aktualne orzeczenie..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Pracownik gospodarczy z orzeczeniem - WarszawaNowe

Zatrudnimy Pracownika Gospodarczego na terenie Warszawy, posiadającego orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Zadania, m.in. : -koszenie trawy, -odśnieżanie, -bieżące prace naprawcze; Oferowane..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Sprzątanie, z orzeczeniem - WarszawaNowe

Poszukujemy Pań do utrzymania czystości, posiadających ORZECZENIE o niepełnosprawności. Teren: Warszawa; Wymagamy: -niekaralności, -aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności, -dokładności..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Koordynator z orzeczeniemNowe

Probetpokaż opis

Koordynator w dziale wysyłki Opis oferty pracy: Praca Warszawa Janki ul Falenty Zakres zadań:Przyjmowanie dostaw telefonów -rozpakowywanie otrzymanych przesyłek -rejestrowanie przesyłek w bazie danych..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Magazynier z orzeczeniemNowe

Probetpokaż opis

Opis oferty pracy:STANOWISKO: Magazynier z orzeczeniemZAKRES OBOWIĄZKÓW:-Rozładunek i załadunek towaru-Rozkładanie i segregowania towaru na półkach- Przyjmowanie i wydawanie towaru- Dbałość..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Damy Ci pracę

POLPATRONpokaż opis

FIRMA POSZUKUJE DO SPRZĄTANIA PANIE I PANÓW. BIURA ,OSIEDLA MIESZKANIOWE NA TERENIE WARSZAWY. MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE. WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELANE TELEFONICZNIE. 784-078-471

3 dni temu aplikuj przez Nuzle
Oferta Wyróżniona

Asystent biurowy/specjalista ds. sprzedaży

Firma kosmetyczna produkująca kosmetyki profesjonalne oraz organizująca kongresy, seminaria i szkolenia branżowe, poszukuje pracownika na stanowisko asystent biurowy/specjalista ds. sprzedaży w branży..

4 dni temu aplikuj przez Nuzle

Panie do sprzątania

Polpatronpokaż opis

Poszukujemy Panie do sprzątania na terenie Warszawy. Mile widziane doświadczenie. Sprzątanie w godzinach rannych lub popołudniowych. Więcej informacji udzielamy pod nr tel.784-078-471

7 dni temu aplikuj przez Nuzle

telefonistka

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA zatrudni pracownika na stanowisku: telefonistki. Zakres zadań: Obsługa stanowiska łącznicy pośredniczącej, w tym w szczególności: przyjmowanie i łączenie rozmów..

13 dni temu aplikuj przez Nuzle

Specjalista do spraw pozyskania klienta/opiekun...

SOD-Janiszewskipokaż opis

SOD – Janiszewski (firma zajmująca się kojarzeniem pracodawców z osobami z niepełnosprawnością)poszukuje osoby zajmującej się pozyskiwaniem klientówW związku ze specyfiką firmy, mile widzianeOsoby..

50 dni temu aplikuj przez Nuzle

POMOC DO KUCHNI W PLACÓWKACH OŚWIATY

SOD-Janiszewskipokaż opis

Pracodawca otwarty na zatrudnienie osób z niepełnosprawnościąSOD – Janiszewski poszukuje dla swojego klientaosób do prac związanych z wydawaniem posiłków(praca na terenie Warszawy)Obowiązki:·..

61 dni temu aplikuj przez Nuzle

Warszawa - Sprzątczki z I lub II grupą

Grupa EVRESpokaż opis

Pilnie poszukujemy Pań do sprzątania Wymagania: - orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, - motywacja do pracy..

63 dni temu aplikuj przez Nuzle

Agent Ochrony/ cała Warszawa

Umbrella Holding Sp. z o. opokaż opis

Ogólnopolska Agencja Ochrony poszukuje pracownika ochrony na obiekty handlowe.Oferujemy Państwu 2000 złotych brutto na umowę o pracę,elastyczny grafik, miłą atmosferę.Praca jest w systemie stojąco-chodzącym..

71 dni temu aplikuj przez Nuzle

Administrator systemów informatycznych ds. baz...

SOD-Janiszewskipokaż opis

Obowiązki:· administracja i praca w obszarze baz danych Oracle, DB2;· diagnoza incydentów i awarii, konfiguracja systemów bazodanowych;· współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie eksploatacji..

78 dni temu aplikuj przez Nuzle

POSZUKIWANI PROGRAMIŚCI

SOD-Janiszewskipokaż opis

Wymagania:Dobrą znajomość zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych i językaSQL;Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego pozyskiwania wiedzy;Dobrą znajomość, co najmniej jednego..

78 dni temu aplikuj przez Nuzle

Specjalista ds. obsługi klienta

SOD-Janiszewskipokaż opis

Praca na terenie całej Polski Poszukiwane osoby zainteresowane pracą na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta! Do Twoich zadań należeć będzie, m.in.: * udzielanie informacji o produktach i..

84 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca dla osób z niepełnosprawnością

Fundacja Hej Konikupokaż opis

Zapraszam osoby chętne do uczestnictwa w projekcie dla osób z niepełnosprawnością. Celem głównym projektu jest zatrudnienie osób z niepełnosprawnością na otwartym rynku pracy zgodnie z ich..

88 dni temu aplikuj przez Nuzle

Kobieta z orzeczeniem - umowa o pracę

Fundacja Autismopokaż opis

Przedszkole zatrudni miłą Panią z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy w charakterze pomocy nauczyciela. Do obowiązków pracownika będzie należeć przede wszystkim dbanie o czystość pomieszczeń..

91 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik biura obsługi kandydatów do pracy

Firma Simply Service w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:Pracownik biura obsługi kandydatów do pracy Zapraszamy do aplikowania również osoby niepełnosprawne.ZAKRES..

102 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik Biurowy - Warszawa

Europejska Grupa Doradcza zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach finansowanych ze środków UE w ramach projektu „Certyfikowane Szkolenia dla Mazowszan”: Zapraszamy osoby: - pracujące -..

107 dni temu aplikuj przez Nuzle

Sprzątanie - Mokotów

Arma SP. Z O.Opokaż opis

Arma Sp. z o.o. zatrudni:Pracownika sprzątającego - Warszawa dzielnica MokotówOpis stanowiska:- praca przy utrzymaniu czystość pomieszczeń biurowych,- praca od poniedziałku do piątku w godzinach..

119 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik Sprzątający- Warszawa

Arma SP. Z O.Opokaż opis

Arma Sp. z o.o. zatrudni:Pracownika sprzątającego - Warszawa ul. Wołoska/MarynarskaOpis stanowiska:- praca przy utrzymaniu czystość pomieszczeń biurowych,- praca od poniedziałku do piątkuWymagania:-..

119 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości