Niepełnosprawni Lublin

8 ofert pracy

Pracownik dozoru LublinNowe

Arma Sp. z o.opokaż opis

Firma Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni. Dozór ochrona Lublin - ochrona i dozór..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Personel sprzątający LublinNowe

Arma Sp. z o.opokaż opis

Firma Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usługochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:Personel sprzątający - PaniąMiejsce pracy:..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

DOZÓR OCHRONA - LublinNowe

Arma Sp.zoopokaż opis

Firma Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.Pracownika dozoruMiejsce pracy: LUBLINOpis..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Sprzątaczka - praca dla osób niepełnosprawnych

Probet Sp. z o.opokaż opis

Zakład Pracy Chronionej poszukuje pracowników. Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Personel sprzątający

LEGION CKpokaż opis

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie dla Klienta poszukuje pracownika na stanowisko: SPRZĄTACZKA / PRACOWNIK GOSPODARCZY Miejsce pracy:Lublin WYMAGANIA: orzeczenie o niepełnosprawności - warunek koniecznydokładność..

6 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pedagog specjalny

Centrumpokaż opis

Praca dla pedagoga specjalnego w przedszkolu (niepełny etat) . Cena od 20 zł brutto /60 min. proszę przesłać CV i list motywacyjny

84 dni temu aplikuj przez Nuzle

Przedstawiciel Handlowy

Arma SP. Z O.Opokaż opis

Agencja Ochrony Arma – lider w zakresie świadczenia usług profesjonalnej ochrony osób i mienia a także usług utrzymania czystości i porządku, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni do swojego..

121 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik sprzątający - Lublin

Rekrutacjapokaż opis

Agencja Ochrony ARMA SP. Z O.O. zatrudni pracownika sprzątającego do utrzymywania czystości pomieszczeń biurowych.Praca w godzinach porannych.Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.Wynagrodzenie..

121 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości