Niepełnosprawni Łódź

12 oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy woj.łódzkie

Arma Sp. z o.opokaż opis

Arma Sp. z o.o.- lider w zakresie świadczenia usług profesjonalnej ochrony osób i mienia a także usługutrzymania czystości i porządku, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni do swojegozespołu..

1 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pakowacz – Łódź

Pakowacz – ŁódźOgólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in. w zakresie wspierania..

1 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik Gospodarczy

PROBET Sp.zo.opokaż opis

PROBET Sp. z o.o . Aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w usługach serwisu sprzątającego, ochronie osób i mienia oraz leasingu pracowniczym..

1 dni temu aplikuj przez Nuzle

ŁÓDŹ - PRACOWNIK DOZORU

Arma Sp. z o.opokaż opis

Firma Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni. Pracownika dozoru :Miejsce pracy: ŁÓDŹ..

1 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik Gospodarczy z Orzeczeniem 2300 brutto

Probetpokaż opis

Pracownik Gospodarczy.•ZAKRES OBOWIĄZKÓW :~ Czynności z zakresu usług serwisu porządkowego .~ Drobne prace gospodarcze.•WYMOGI:~ Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności~ Zdecydowanie do podjęcia..

1 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik w dziale dokumentacji

Probetpokaż opis

STANOWISKO: Pracownik w dziale dokumentacji z orzeczeniem o niepełnosprawnościMIEJSCE PRACY: Łódź, ZakładowaZAKRES OBOWIĄZKÓW:- Praca w dziale logistyki lub przy wprowadzeniu danych do komputeraGODZINY..

1 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik Gospodarczy z orzeczeniem i kursem...

Probetpokaż opis

Opis oferty pracy:STANOWISKO: Pracownik gospodarczy z uprawnieniami na wózki widłowePoszukujemy panów.MIEJSCE PRACY: Łódź, WidzewZAKRES OBOWIĄZKÓW:Rozładowanie odpadów z samochodów na maszynę..

1 dni temu aplikuj przez Nuzle

Sprzątanie - Łódź

Inter Grouppokaż opis

Zatrudnimy Pracowników serwisu sprzątającego, z orzeczeniem o niepełnosprawności. Miejsce pracy: Łódź, Śródmieście.Praca dotyczy sprzątania biur. Oferowane są: - atrakcyjne warunki zatrudnienia..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Kasjer/ka - Osoby Niepełnosprawne

EKONpokaż opis

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PI-ON.PL, która od lat jest wiodącym podmiotem pomagającym Osobom Niepełnosprawnym w powrocie na rynek pracy oraz rozwoju kariery zawodowej poszukuje..

5 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik Produkcji – I/II zmiany-także niepełnosprawni

Manpowerpokaż opis

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie..

9 dni temu aplikuj przez Nuzle

Koordynator Zespołu

Firma P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. w związku z intensywnym rozwojem Spółki poszukujemy osobę na stanowisko: KOORDYNATOR OBIEKTÓW USŁUGA SPRZĄTANIA Miejsce: ŁÓDŹ teren woj. łódzkie WYMAGANIA:..

9 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik serwisu sprzątającego

Tommax Sp. z o.opokaż opis

Prężnie rozwijająca się firma Tommax Sp. z o.o., zatrudniająca w Polsce około 500 pracowników, poszukuje kandydatów (kobiet i mężczyzn) na stanowiska: Pracownik Usług Czystościowych Miejsce..

46 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości