Niepełnosprawni Bydgoszcz

17 ofert pracy

Pracownik ekipy sprzątajacej- BydgoszczNowe

Inter Security Group Sp. z o. opokaż opis

Zatrudnimy Panie do sprzątania biur, wymagamy orzeczenia o niepełnosprawności*MILE WIDZIANE OSOBY NA EMERYTURZE, POSIADAJĄCE ORZECZENIE Oferujemy: - pracę na pełen etat - umowę o pracę;Osoby zainteresowane..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Pracownik ekipy sprzątającej - BydgoszczNowe

Inter Grouppokaż opis

Poszukujemy Pań z orzeczeniem o niepełnosprawności do utrzymania czystości pomieszczeń w Bydgoszczy. Możliwa praca na pół etatu lub na pełen etat. Oferujemy: umowę o pracę i atrakcyjne warunki..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Sprzątanie biur- CentrumNowe

Inter Grouppokaż opis

Poszukujemy Pań do utrzymania czystości w klubie fitness oraz w biurze, w CENTRUM Bydgoszczy. PRACA OD ZARAZ!*MILE WIDZIANE OSOBY NA EMERYTURZE, POSIADAJĄCE ORZECZENIEMożliwa praca na pół etatu..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Pracownik gospodarczy z orzeczeniem - BydgoszczNowe

Poszukujemy Pracownika gospodarczego - Bydgoszcz, posiadającego orzeczenie o niepełnosprawności. *MILE WIDZIANE OSOBY NA EMERYTURZE, POSIADAJĄCE ORZECZENIE;Zadania np: -koszenie trawy, -odśnieżanie..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Sprzątaczka

W związku z planami rozwojowymi firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Sprzątaczka Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Obowiązki: utrzymanie czystości i porządku..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Pracownik biurowy z orzeczeniem - Praca w Centrum!

W związku z rozwojem naszej firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik biurowy. Wymagania niezbędne: - ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - bardzo dobra znajomość MS Office - umiejętność..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Pracownik Biura Obsługi Klienta / niezbędne...

W związku z rozwojem naszego działu BOK, poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Biura Obsługi Klienta / posiadający orzeczenie o niepełnosprawności/ Oferujemy: stabilne zatrudnienie ze..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Sprzątaczka biurowa /niezbędne orzeczenie /

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Sprzątaczka biurowa Zakres obowiązków: utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych prace porządkowe w pomieszczeniach socjalnych..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Sprzątaczka biurowa z orzeczeniem o niepełnosprawności

Do naszej firmy chętnie zaprosimy do współpracy osobę na stanowisko: Sprzątaczka biurowa / wymagane orzeczenie o niepełnosprawności / Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

konsultant ds. obsługi Klienta Biznesowego!

Dołącz do nas i zasil nasz zespół jako konsultant ds. obsługi Klienta Biznesowego! Miejsce pracy: Bydgoszcz Wymagania: - otwartość i komunikatywność w kontakcie z ludźmi - wytrwałość i nastawienie..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: ul. Wojska Polskiego / ul. Przemysłowa, Bydgoszcz Obowiązki: - utrzymywanie czystości i porządku wewnątrz i na zewnątrz obiektu;- wykonywanie drobnych prac naprawczych wewnątrz budynku..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Pracownik serwisu sprzątającego

Grupa S.O.Spokaż opis

Firma z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług porządkowych i utrzymania czystości poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w serwisie sprzątającym w nowoczesnym centrum logistycznym..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Sprzątanie, CENTRUM - od zaraz!

Inter Grouppokaż opis

Poszukujemy Pań do utrzymania czystości w klubie fitness, w CENTRUM Bydgoszczy. PRACA OD ZARAZ!Możliwa praca na pół etatu lub na pełen etat.Oferujemy: umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia.Godziny..

7 dni temu aplikuj przez Nuzle

Salowa z orzeczeniem

CLAR SYSTEMpokaż opis

Zatrudnimy panią do sprzątania w szpitalu w Bydgoszczy.Zadania: codzienne sprzątanie podległego oddziału (mycie podłóg, wycieranie kurzy itd.)Wymagania:- orzeczenie o niepełnosprawności- zaangażowanie-..

16 dni temu aplikuj przez Nuzle

Salowa Bydgoszcz

Clar System S.Apokaż opis

Zatrudnimy Panią z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy w szpitalu.Obowiązki: Mycie i dezynfekcja na podległym oddziale.Godziny pracy: 6-18 wg grafiku ( jeden dzień pracujący, drugi wolny..

37 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik utrzymania czystości

SCSpokaż opis

Sprzątanie pomieszczeń biurowych ,bloków ,klatek schodowych .Dbanie o tereny zielone

47 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Kasjer w sklepie na terenie Bydgoszczy Oczekiwania: - orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu..

65 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości