Niepełnosprawni Bydgoszcz

25 ofert pracy

Pracownik serwisu sprzątającego

Grupa S.O.Spokaż opis

Firma z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług porządkowych i utrzymania czystości poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w serwisie sprzątającym w nowoczesnym centrum logistycznym..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Pracownik ekipy sprzątającej - Biale Błota...

Inter Grouppokaż opis

Poszukujemy Pań z orzeczeniem o niepełnosprawności do utrzymania czystości biur w Bydgoszczy. Możliwa praca na pół etatu lub na pełen etat. Oferujemy: umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Pracownik ekipy sprzątajacej- Bydgoszcz

Inter Security Group Sp. z o. opokaż opis

Zatrudnimy Panie do sprzątania biur, wymagamy orzeczenia o niepełnosprawności Oferujemy: - pracę na pełen etat - umowę o pracę;Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z informacją o stopniu..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Sprzątanie, CENTRUM - od zaraz!

Inter Grouppokaż opis

Poszukujemy Pań do utrzymania czystości w klubie fitness, w CENTRUM Bydgoszczy. PRACA OD ZARAZ!Możliwa praca na pół etatu lub na pełen etat.Oferujemy: umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia.Godziny..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Pracownik gospodarczy z orzeczeniem - Bydgoszcz

Poszukujemy Pracownika gospodarczego - Bydgoszcz, posiadającego orzeczenie o niepełnosprawności. Zadania np: -koszenie trawy, -odśnieżanie, -bieżące prace naprawcze;Oferowane są: praca na pełen..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Sprzątanie biur- Centrum

Inter Grouppokaż opis

Poszukujemy Pań do utrzymania czystości w klubie fitness oraz w biurze, w CENTRUM Bydgoszczy. PRACA OD ZARAZ!Możliwa praca na pół etatu lub na pełen etat.Oferujemy umowę o pracę i atrakcyjne warunki..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Personel sprzątający Bydgoszcz

Arma Sp. z o.opokaż opis

Firma Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , liderw zakresie usług ochronyosób i mienia oraz utrzymania czystościi porządku do swojego zespołu zatrudni.:Personel sprzątający:Opis..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Bydgoszcz Pracownik Dozoru

Arma Sp. z o.opokaż opis

Firma Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:Arma Sp.zoo zatrudni pracownikaBydgoszcz..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Pracownik dozoru Bydgoszcz

Arma Sp. z o.opokaż opis

Firma Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni: Pracownika dozoru:Bydgoszcz Opis stanowiska:..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Pracownik z orzeczeniem o niepełnosprawności

2 dni temu z olx.pl

Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: ul. Wojska Polskiego / ul. Przemysłowa, Bydgoszcz Obowiązki: - utrzymywanie czystości i porządku wewnątrz i na zewnątrz obiektu;- wykonywanie drobnych prac naprawczych wewnątrz budynku..

7 dni temu aplikuj przez Nuzle

Sprzątaczka

W związku z planami rozwojowymi firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Sprzątaczka Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Obowiązki: utrzymanie czystości i porządku..

7 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik biurowy z orzeczeniem - Praca w Centrum!

W związku z rozwojem naszej firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik biurowy. Wymagania niezbędne: - ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - bardzo dobra znajomość MS Office - umiejętność..

7 dni temu aplikuj przez Nuzle

Sprzątaczka biurowa z orzeczeniem o niepełnosprawności

Do naszej firmy chętnie zaprosimy do współpracy osobę na stanowisko: Sprzątaczka biurowa / wymagane orzeczenie o niepełnosprawności / Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego..

7 dni temu aplikuj przez Nuzle

konsultant ds. obsługi Klienta Biznesowego!

Dołącz do nas i zasil nasz zespół jako konsultant ds. obsługi Klienta Biznesowego! Miejsce pracy: Bydgoszcz Wymagania: - otwartość i komunikatywność w kontakcie z ludźmi - wytrwałość i nastawienie..

7 dni temu aplikuj przez Nuzle

Sprzątaczka biurowa /niezbędne orzeczenie /

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Sprzątaczka biurowa Zakres obowiązków: utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych prace porządkowe w pomieszczeniach socjalnych..

7 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik Biura Obsługi Klienta / niezbędne...

W związku z rozwojem naszego działu BOK, poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Biura Obsługi Klienta / posiadający orzeczenie o niepełnosprawności/ Oferujemy: stabilne zatrudnienie ze..

7 dni temu aplikuj przez Nuzle

Salowa Bydgoszcz

Clar System S.Apokaż opis

Mycie i dezynfekcja na podległym oddziale

12 dni temu aplikuj przez Nuzle

Do transportu wewnętrznego w szpitalu Bydgoszcz

Clar System S.Apokaż opis

Zatrudnimy Pana z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy jako Pracownik gospodarczy w szpitalu. Miejsce pracy: Szpital Zakaźny, ul. Floriana Zadania: - transport wewnętrzny - dbanie o czystość..

12 dni temu aplikuj przez Nuzle

Salowa z orzeczeniem

CLAR SYSTEMpokaż opis

Zatrudnimy panią do sprzątania w szpitalu w Bydgoszczy.Zadania: codzienne sprzątanie podległego oddziału (mycie podłóg, wycieranie kurzy itd.)Wymagania:- orzeczenie o niepełnosprawności- zaangażowanie-..

48 dni temu aplikuj przez Nuzle

Salowa z orzeczeniem

CLAR SYSTEMpokaż opis

Poszukujemy pani z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko Salowa, praca od zaraz.Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Szpitalna (Stacja Dializ)Godziny pracy: 9-18, 15-23,Oferujemy:- umowę o pracę-..

48 dni temu aplikuj przez Nuzle

Ogrodnik, z orzeczeniem - Bydgoszcz

Inter Grouppokaż opis

Grupa Kapitałowa Inter Group Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko - Ogrodnik, posiadającego orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, na teren Bydgoszczy.Wymagamy kwalifikacji w związku z..

53 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka osób starszych poszukiwana ! :)

Firma Pflegemit Herzen poszukuje opiekunki/opiekuna do osób starszych w Niemczech. M.in. w miejscowościach Dortmund/Ronnenberg/Sprockhövel/Stuttgart/Mönchengladbach. 508-624-683-numer kontaktowy oraz..

84 dni temu aplikuj przez Nuzle

Sprzątaczka w Fordonie 1/2 etatu

CLAR SYSTEMpokaż opis

Zatrudnimy Panią z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko Sprzątaczka.Miejsce pracy: Fordon, Uniwersytet Technologiczno-PrzyrodniczyGodziny pracy: 14:00-18:00Umowa o pracę, wstępne przeszkolenie..

98 dni temu aplikuj przez Nuzle

Portier/ dozorca- Bydgoszcz

Arma SP. Z O.Opokaż opis

Opis oferty pracy:Arma Sp. z o.o. posiadająca status Zakładu Pracy Chronionej zatrudni:Pracownika dozoruMiejsce pracy: BydgoszczOpis stanowiska:- ochrona i dozór terenu inwestycji budowlanej,- praca..

122 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości