Niania 3x w tyg./ rodzina międzynarodowa / Warszawa Sadyba

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Międzynarodowa rodzina mieszkająca na Sadybie pilnie poszukuje troskliwej niani do opieki nad dzieckiem w wieku 2 lat. Praca 3x w tyg. w godzinach 9.00-13.00. Jeśli chcesz pracować jako niania dla rodziny expatów na Sadybie - prześlij CV oraz zarejestruj się na naszej stronie: www.prowork.pl.

Dla klienta Prowork.Pl, rodziny expatów mieszkającej na Sadybie poszukujemy doświadczonej osoby do opieki nad 2 letnim chłopcem. Praca 3x w tyg. w godzinach 9.00-13.00 (konkretne dni pracy do ustalenia z rodziną). Do obowiązków niani należeć będzie samodzielna opieka nad chłopcem, kreatywne gry i zabawy, spacery, podanie posiłku itp. Rozpoczęcie pracy od grudnia 2017.

Wymagania
Doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi
Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy jako Au Pair w USA lub innych krajach
Znajomość angielskiego lub rosyjskiego
Gotowość do rozpoczęcia pracy jako niania od grudnia 2017

Warunki
Wynagrodzenie - 20 zł godz.
Praca 3x w tyg. w godzinach 9.00-13.00

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania/babysitter prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.

Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.
Aplikuj na stanowisko:
Niania 3x w tyg./ rodzina międzynarodowa / Warszawa Sadyba
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości