Najlepsze oferty pracy dla Ciebie od zaraz-przybywaj do nas

Miejsce pracy: Śmigiel
Region: Wielkopolskie
W związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie zatrudnimy od zaraz osoby na poniższe stanowiska-Ty wybierasz według swojego doświadczenia i swoich dalszych planów zawodowych odpowiednie dla siebie stanowisko pracy-zatrudniamy codziennie-przybywaj do nas:
1)Pracownik produkcji spożywczej-kobiety na produkcję
Wymagania:
• Ukończone 18 lat - warunek konieczny
• Książeczka sanitarno - epidemiologiczna
• Dyspozycyjność, sumienność, dokładność
• Zaangażowanie w pracę w zespole
Oferujemy:
• Pracę w godzinach 6-14 i 14-22 w Śmiglu (II zmiany produkcyjne)
• Pracę w godzinach 22-6 w Śmiglu (I zmiana myjąca)
• Pracę na jedną zmianę Rakoniewicach (I zmiana poranna)
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
• Pełną satysfakcję i zadowolenie z pracy
Zakres obowiązków:
• Produkcja wyrobów z mięsa i warzyw
DOJAZD Z KOŚCIANA DO ŚMIGLA NA DWIE ZMIANY AUTOBUSEM FIRMOWYM GRATIS
(PRZYSTANKI PO DRODZE CZACZ I PONIN)
2)Wsparcie produkcyjne-mężczyźni do wsparcia produkcji
3)Operator maszyn produkcyjnych
4)Magazynierów
5)III zmiana myjąco-sprzątająca-praca w godz.22-6
6)Automatyk
7)Mechanik
8)Spawacz
9)Elektryk
10)Specjalista ds.Marketingu-doświadczenie w marketingu
11)Specjalista ds.Księgowości-doświadczenie w księgowości
12)Specjalista ds.Handlu-doświadczenie w sprzedaży,zwłaszcza branża spożywcza
13)Przedstawiciel Handlowy
14)Kierownik Działu Handlu
15)Kierownik Produkcji-doświadczenie w zarządzaniu produkcją
OFERUJEMY DOBRĄ PRACĘ NA LATA-PRZYBYWAJ!
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków