Najlepsza praca biurowa od zaraz na wiele lat-zapraszamy

Miejsce pracy: Śmigiel
Region: Wielkopolskie
W związku z dynamicznym rozwojem firmy z branży spożywczej pilnie poszukujemy na stanowisko:
PRACOWNIK BIUROWY
Region: województwo wielkopolskie
Powiat: kościański
Opis stanowiska:
 obsługa poczty elektronicznej
 obsługa MS Office
 obsługa urządzeń biurowych
 obsługa telefoniczna i e-mailowa naszych klientów w języku polskim
 dobra współpraca z innymi działami w firmie
 wprowadzanie danych do systemu
Wymagania:
 wykształcenie minimum średnie
 doświadczenie na stanowisku biurowym lub administracyjnym
 wysoki poziom zdolności organizacyjnych
 umiejętność pracy w zespole
 sprawny przekaz informacji
Oferujemy:
 pracę z doświadczonym zespołem w prężnie rozwijającej się firmie
 możliwość rozwoju zawodowego
 ciągłe podnoszenie kwalifikacji
 atrakcyjne warunki pracy
 umowę o pracę
Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swoich aplikacji-super praca czeka na Was w Śmiglu-zapraszamy serdecznie.
Poszukujemy również na inne stanowiska-otwarte rekrutacje:
1)SPECJALISTA DS.MARKETINGU-doświadczenie w marketingu
2)SPECJALISTA DS.ROZLICZANIA PRODUKCJI-praca na dużej ilości danych
3)SPECJALISTA DS.KONTROLI JAKOŚCI-doświadczenie w kontroli jakości
4)PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY-gotowość do pracy w terenie
5)BRYGADZISTKI/BRYGADZISTÓW-zarządzanie brygadą produkcyjną
6)PRACOWNIKÓW PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ-warunek konieczny badania sanepid,zapewniamy dojazd do pracy na IIzmiany autobusem firmy z Kościana,Ponin,Czacz
Zapewniamy ciekawą pracę na wiele lat
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków