MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - praca w Niemczech

Miejsce pracy: Coburg
Kraj: Niemcy
Dla naszego klienta z Niemiec (okolice Coburg ) poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Zakres obowiązków:
-montaż stalowych elementów konstrukcyjnych do 6 metrów
-wykonywanie prac na platformie podnośnikowej
-kontrola jakości wykonanej pracy

Wymagania:
- mile widziana znajomość j. niemieckiego
-gotowość do pracy na dużych wysokościach
-prawo jazdy oraz własny samochód
-doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Oferujemy:
- wynagrodzenie 16 € brutto/ h + 10,20 € netto diety za każdy przepracowany dzień
- umowę o pracę na warunkach niemieckich
-bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do kuchni i internetu ( pokoje w pensjonatach)
-możliwość zrobienia płatnych nadgodzin

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail :
rekrutacja.kadry.polska@gmail.com

Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na Ciebie, aplikuj już dziś!
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

O firmie ZAV Draber GmbH

  • ZAV Draber GmbH
  • Camburger Straße 3
  • 99091 Erfurt, DE
  • www: https://www.zav-draber.de

Oferty pracy ZAV Draber GmbH

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY- bez znajomości j. niemieckiego
3 dni temu z lento.pl
SPAWACZ MAG 135- bez znajomości j. niemieckiego