Monter instalacji grzewczych - Szwajcaria

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Monter instalacji grzewczych
(pompy ciepła, kotły, kolektory słoneczne)
Nr ref. MG/SZ/01.18
Lokalizacja: Szwajcaria

Opis zadań:
• Wykonywanie instalacji grzewczych: bojlery, pompy ciepła, kolektory słoneczne
• Przeprowadzanie inspekcji budowlanych, wskazywanie miejsc montażu elementów
• Podłączanie elementów grzewczych (kaloryfery, ściany grzewcze, cewki)
• Instalacja, mocowanie oraz zabezpieczanie kolumn i linii dystrybucyjnych przed korozją;
• Monitorowanie kosztów budowy
• Przewidywanie oraz spełnianie potrzeb klienta
• Stosowanie obowiązujących norm oraz ciągła kontrola przestrzegania zasad bezpieczeństwa
Wymagania:
• Minimum 2-3letnie doświadczenie zawodowe
• Wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy
• Jęz. angielski umożliwiający komunikację w miejscu pracy
• Znajomość języka francuskiego, niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
• Wynagrodzenie zgodne ze stawkami obowiązującymi na rynku w Szwajcarii, CHF 25.20 brutto / 1h (uzależnione od kwalifikacji)
• Możliwość długoterminowej współpracy
Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z podaniem numeru referencyjnego MG/SZ/01.18 na adres e-mail:
justyna.rybacka@adecco.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

Aplikuj na stanowisko:
Monter instalacji grzewczych - Szwajcaria
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości