Mocowanie elementów – praca dla pasjonatów motoryzacji

Miejsce pracy: Opole
Region: Opolskie
Lubisz pracę na montażu, ale masz już dość pracy na kilka zmian i nocami? Ta oferta jest dla Ciebie! Pracuj od 7:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku! :)
Nasz Klient, firma specjalizująca się w branży motoryzacyjnej, poszukuje pracowników na stanowisko:
OPERATOR MONTAŻU
Firma znajduje się przy ul. Wspólnej w Opolu. Nie masz samochodu? Nie szkodzi! Ze względu na sprzyjające godziny pracy na pewno uda Ci się dojeżdżać komunikacją miejską – m.in. Liniami 5, 9 czy N5.

Do Twoich zadań będzie należało montowanie części i podzespołów do quadów. Praca nie jest monotonna, każdy ma swoje stanowisko montażowe – nie jest to praca przy lince! Firma oczywiście na okresie próbnym jest bardzo pomocna i zapewnia szkolenia stanowiskowe.
Nie mamy dużych wymagań – zależy nam na osobie, która chce pracować, jest energiczna i szuka stabilnego zatrudnienia na dłużej. Ważne, żeby nie bać się pracy fizycznej i mieć chociaż odrobinę pasji do motoryzacji :)

Co oferujemy za Twoją pracę? Okres próbny na umowie o pracę tymczasową (zapomnij o śmieciowych umowach – na tej umowie opłacane są wszystkie składki, nalicza Ci się płatny urlop wypoczynkowy oraz masz prawo do skorzystania z 80% płatnego zwolnienia chorobowego), możliwość przejścia na bezpośredni etat u pracodawcy, najlepsze godziny pracy: 7:00-15:00, wolne weekendy, tanie obiady na miejscu w stołówce pracowniczej, wynagrodzenie podstawowe i 10% premii możliwej do uzyskania co miesiąc.
Wyślij swoje CV i przekonaj się, dlaczego warto z Nami pracować!

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052
UWAGA! PONIŻSZE KLAUZULA MUSI SIĘ ZNALEŹĆ W PAŃSTWA CV, ŻEBYŚMY MOGLI JE UWZGLĘDNIĆ W PROCESIE REKRUTACJI!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego [zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U.2016. Nr 922].
INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a);
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;
Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest  dobrowolne;
Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
Aplikuj na stanowisko:
Mocowanie elementów – praca dla pasjonatów motoryzacji
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości