Podobne oferty pracy

Młodszy specjalista ds. nowych inwestycjiNowe

pokaż opis

Firma działająca w obszarze handlu detalicznego zatrudniająca ponad 300 pracowników w związku z intensywnym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. nowych inwestycji. Zakres..

Dzisiaj z Nuzle

Specjalista d/s TMSNowe

pokaż opis

Lavoro Sp z o.o. o numerze certyfikatu 9603, poszukuje dla swojego partnera z branży Automotiv, kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. TMS Miejsce pracy: Kraków Główne obowiązki : - Wspieranie..

Dzisiaj z Nuzle

Młodszy specjalista ds.zakupów

pokaż opis

Firma handlowa działająca w obszarze handlu detalicznego zatrudni osobę na stanowisko młodszego specjalisty ds. zakupów. Osoba na niniejszym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in: za sporządzanie..

6 dni temu z Nuzle

Specjalista ds. kontroli należności

pokaż opis

SALESmanago Marketing Automation to jeden z najciekawszych i najszybciej rosnących polskich startupów. Firma została założona w 2011 w Krakowie, a dzisiaj wg Deloitte jest 4 najszybciej rozwijającą..

41 dni temu z Nuzle

Młodszy Specjalista ds. Analizy Danych

pokaż opis

Benhauer to wyjątkowa globalna polska firma technologiczna, która jest producentem systemu SALESmanago, jednej z największych na świecie platform klasy Marketing Automation, z której korzysta ponad..

61 dni temu z Nuzle

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA FLOTĄ

pokaż opis

Zakres obowiązków: kontrola i optymalizacja kosztów związanych z utrzymaniem floty samochodowej zarządzanie procesami w zakresie serwisu, wymiany opon, zakupu oraz zbycia pojazdów rozliczanie użytkowników..

74 dni temu z Nuzle

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

pokaż opis

Suder plus Sp. z o.o. (www.suder.eu) działa na rynku od 1993 roku, a pod obecną nazwą od roku 2005, dostarczając niezawodne części zamienne do samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych..

84 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości