MŁODSZY INŻYNIER PRODUKCJI- LUBLIN

Miejsce pracy: Lublin
Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Inżynier Produkcji
Nr ref.: IP/Lub/10/2017
Miejsce pracy: Lublin

Zadania:
• Praca w systemie 1 zmianowym
• Zapewnienie niezbędnego oprzyrządowania
• Nadzór nad poprawnością przeprowadzonej reperacji
• Kontrola ostateczna i zatwierdzanie poprawności wykonanej naprawy
• Kontakt z klientem zagranicznym

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie: Inżynieria Produkcji, Inżynieria Materiałowa (stale), studia związane z lotnictwem
• Min. roczne doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
• Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego jako warunek konieczny
• Znajomość rysunku technicznego (AutoCAD LT - 2D)
• Wymagana znajomość konwencjonalnych metod wytwarzania i regeneracji części stalowych oraz metod kontroli
• Gotowość do wyjazdów zagranicznych
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres próbny 3 m-ce
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku
• Możliwość korzystania z benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z numerem referencyjnym P/NOR/10/2017 na adres e-mail:
katarzyna.gawel@adecco.com
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.
Aplikuj na stanowisko:
MŁODSZY INŻYNIER PRODUKCJI- LUBLIN
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości