Mechanik zakładu (m/f/d) - w Niemcech - Robota za granicą!

Miejsce pracy: Roding
Kraj: Niemcy
Zadania:

Poszukujemy zaangażowanego mechanika instalacji (m/f/d), który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz pasję do wyzwań technicznych i lubisz pracować w dynamicznym środowisku, to dobrze trafiłeś!

- Instalacja, konserwacja i naprawa instalacji i systemów
- Przeprowadzanie inspekcji i diagnozowanie usterek, praca zgodnie z rysunkami
- Montaż i demontaż komponentów
- Zgodność z normami i przepisami bezpieczeństwa
- Dokumentowanie przeprowadzonych prac
- Umiejętności spawania lub obróbki metali są dodatkowym atutem

Wymagania:

- Ukończone szkolenie jako mechanik instalacji (m/f/d) lub porównywalne kwalifikacje
- Doświadczenie w instalacji i konserwacji systemów
- Znajomość diagnostyki usterek i rozwiązywania problemów
- Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie
- Gotowość do dalszego szkolenia i dostosowywania się do nowych technologii
- Gotowość do podróżowania

Możesz spodziewać się pełnego wyzwań stanowiska, które umożliwi Ci wniesienie swojej wiedzy i doświadczenia oraz rozwój osobisty:

- Płaca ponad taryfowa
- Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, w niedziele i święta
- Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- Zapłata kosztów zakwaterowania i diet, kosztów podróży i zwrot wydatków
- Dostawa odzieży roboczej
- Regularne certyfikaty i szkolenia
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników i miłą atmosferę pracy
- Stały stosunek pracy podlegający składkom na ubezpieczenie społeczne

O nas:
My, Industriemontage Roding GmbH, jesteśmy firmą zajmującą się budową rurociągów i elektrowni dla przemysłu chemicznego, węglowego, naftowego, gazowego i spożywczego. Budujemy systemy rurociągów, produkujemy zbiorniki i wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej, konserwujemy podkładki wtykowe, zawory i armaturę oraz kompletujemy te produkty w systemy funkcjonalne. Współpracujemy ze znanymi klientami przy ekscytujących projektach na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Poszukujemy na terenie całych Niemiec!
Zapewniony jest pokój montera.

3.400,00 Euro netto!

OSOBA KONTAKTOWA

Jobs@im-roding.de
Numer telefonu: +49 (9461) 40 26 580
Adres pocztowy: Oberer Markt 3, 93426 Roding
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

Oferty pracy IM Roding GmbH