Mechanik maszyn budowlanych

Miejsce pracy: Lublin
Region: Lubelskie


Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Islandzkiego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
mechanik maszyn budowlanych


Numer ref. MMB/ISL/01.2018
Miejsce pracy: Islandia, Lónsbraut, Hafnarfjörður.
Opis pracodawcy: Firma dla której rekrutujemy jest liderem w branży budowlanej dla koparko- ładowarek Hitachi

Zadania:

• Prace mechaniczne i konserwacyjne na maszynach budowlanych: koparki, ładowarki buldożery, kruszarki. Jest to stanowisko samodzielnego specjalisty
• Praca w systemie rotacyjnym 6/2

Wymagania:

• Minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie
• Doświadczenie na maszynach: Hitachi, Bomag, Metso Minerals, FRD Furukawa, Bell, Xcentric – będzie dodatkowym atutem
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego – jako warunek konieczny
• Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:

• Możliwość długotrwałej współpracy – pierwszy kontrakt na 12 miesiecy
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z islandzkimi standardami - 3580 euro netto (już po odliczeniu kosztów zakwaterowania i podatku)
• Rotacja w systemie 6/2
• Praca 10h dziennie od poniedziałku do czwartku, 8h w piątki i soboty
• Zapewnione zakwaterowanie i przejazd do pracy

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z podaniem numeru referencyjnego MMB/ISL/01.2018 na adres: katarzyna.gawel@Adecco .com
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco ) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@Adecco .com.
Aplikuj na stanowisko:
Mechanik maszyn budowlanych
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości