Podobne oferty pracy

Magazynier

pokaż opis

Firma Praxis Invent zajmująca się dystrybucją oryginalnych i kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu drukującego i kopiującego, urządzeń peryferyjnych i części serwisowych, komputerów..

Wczoraj z Nuzle

16zł/h Magazynier- Okęcie

pokaż opis

Pracownik Magazynu- Stałe zatrudnienie. Poszukujemy odpowiedzialnego pracownika magazynu, który nawiąże z nami współpracę na dłuższy okres.· Oferujemy: Stałe zatrudnienie, początkowo umowa..

Wczoraj z Nuzle

Magazynier/Bielany

pokaż opis

Pracownik Magazynu Miejsce pracy: Warszawa – Bielany Opis stanowiska: • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu na podstawie odpowiednich dokumentów • znajomość reguł związanych z gospodarką..

Wczoraj z Nuzle

Magazynier - 16 zł/h - nie wymagamy doświadczenia

pokaż opis

Miejsce pracy: Warszawa – Bielany / Mościska Kompletacja dostaw dla oddziałów terenowych zgodnie z zamówieniem, proste prace magazynowe( sortowanie, segregowanie, weryfikacja poprawności ). NIE..

Wczoraj z Nuzle

Magazynier Ochota/Włochy

pokaż opis

Pracownik Magazynu- Stałe zatrudnienie. Poszukujemy odpowiedzialnego pracownika magazynu, który nawiąże z nami współpracę na dłuższy okres. · Oferujemy: Stałe zatrudnienie, początkowo umowa..

2 dni temu z Nuzle

Magazynier - Jawczyce

pokaż opis

Lider w branży motoryzacyjnej zatrudni do nowo otwartej filii, chętne osoby w wieku do 50 lat na stanowisko MAGAZYNIERA. Możliwość szybkiego awansu i atrakcyjne wynagrodzenie Lavoro Due (nr certyfikatu..

2 dni temu z Nuzle

Magazynier Amsterdam

pokaż opis

Praca w Amsterdamie dla mężczyzn na stanowisku magazyniera. OBOWIĄZKI: Zbieranie zamówień pakowanie towarów prace magazynowe związane z utrzymaniem magazynu WYMAGANIA: Gotowość do pracy w systemie..

10 dni temu z Nuzle

Magazynier

pokaż opis

Agencja Pracy Tymczasowej pracaBIS (nr rej. 5525) zatrudni pracowników tymczasowych na stanowisko: MAGAZYNIER Miejsce pracy: PĘCICE k/Janek Obowiązki: • kompletacja zamówień Oczekiwania: • chęć..

23 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości